Fuarcılık A.Ş ve TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şubesi, Kimya Mühendisleri Odası Bursa Şubesi, Makine Mühendisleri Odası Bursa Şubesi işbirliğinde ve GÜSOD Derneği 'nin desteğinde hazırlanan BURSA AFET, YANGIN, GÜVENLİK FUARI 19–22 Nisan 2007 tarihlerinde Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şubesi, Kimya Mühendisleri Odası Bursa Şubesi, Makine Mühendisleri Odası Bursa Şubesi*işbirliğinde ve GÜSOD Derneği*'nin desteğinde hazırlanan BURSA AFET, YANGIN, GÜVENLİK FUARI 19–22 Nisan 2007 tarihlerinde Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

AFET YANGIN GÜVENLİK 2007</font> Fuarı kapsamında; Afet ve Acil Durum, Yangın, Güvenlik, Telekomünikasyon, Elektrik-Elektronik, Sektörel Yayınlar, İş güvenliği Özel Bölümü ve Belediye İhtiyaçları Özel Bölümü yer almaktadır.*Yangın, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de önlenebilir bir afet olmasına karşın, bilinçsizlik nedeni ile umulmadık maddi ve manevi kayıplara hatta can kayıplarına neden olmaktadır. Yangın ile mücadele, korunma önlemlerini almak, algılamak ve söndürmek aşamalarını içermektedir. Yangın, sel, deprem gibi afetlerin etkilerini minimize etmek bulundurulacak ekipman ve bilgi birikimi ile mümkündür. Ana kapsam içerisinde yer alan konularla ilgili ekipmanların sergileneceği fuar tüm sanayi kuruluşları, ticari işletmelerin tamamı ve yerel yönetimlerin (belediyelerin) katılımları fuarın ana ziyaretçi profilini oluşturmaktadır.
Fuar süresince alanımızda Afet Yangın Güvenlik Sempozyumu </font>düzenlenecektir. Bu sempozyum yerel ve ulusal sivil toplum kuruluşlarında büyük ilgi ve heyecan uyandırmıştır. Yapılacak etkinlik ve tatbikatlar ile ülkemizde sık görülen yangın, sel, deprem gibi büyük yaralar açan felaketler anında yapılacaklar hakkında bilgi verilecektir. Bu etkinlikler ile fuara olan ilginin arttırılması ve felaketler anında toplumun doğru bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.*Sektörün bir araya geleceği ve bölgemizde büyük bir işgücü ve sinerji yaratacak olan BURSA AFET, YANGIN, GÜVENLİK FUARI’ nda sizleri de aramızda görmek bize onur ve mutluluk verecektir.(Kartvizit ile ücretsiz giriş imkanı sağlanacaktır.)

Katılım ve ayrıntılı bilgi için;</font>
Serdar EFE
Proje Sorumlusu

TÜYAP BURSA FUARCILIK A .Ş.
Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
Yalova Yolu 4.km.*Buttim Yanı
Osmangazi / BURSA*/*TÜRKİYE*
TEL: (0 224) 211 50 81FAKS0 224) 211 61 31
E-mail :serdarefe@tuyap.com.tr
Web:www.tuyap.com.tr


</font>

kaynak:gusod