User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası
Şu an Topraklama Sistemleri kategorisindeki elektrik tesislerinde topraklama ölçümleri raporu isimli konuyu okuyorsunuz.
    DOLUNAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    219
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    *elektrik tesislerinde topraklama ölçüm RAPORU
    * toprak özgül direnci ölçüm RAPORU

http://www.marcuccishop.it/img/articoli/elettronica_specializzata/strumenti/strumentazione_Elettrica/ST1520.jpg[/img][img]
    Dijital Toprak Direnci ölçer
    ( Toprak Megeri ) / SEW - ST 1520 </font>

Benzer Konular
    Topraklamalar Yönetmeliği ve Uygulanması
    Topraklamalar Yönetmeliği ve Uygulanması · Topraklamalar Yönetmeli ği Elektrik İç Tesisleri Yönetmeliği ve Proje Hazırlama Yönetmeliğinin Uygulanması - POWER POİNT SUNUM SUNUMU...
    Elektrik tesislerinde kullanılan bazı kablolar
    Elektrik tesislerinde kullanılan bazı kablolar www.meslekidenetim.com TESİSAT.PDF]
    NÜKLEER ENERJİ RAPORU
    NÜKLEER ENERJİ RAPORU PETROLÜN 40, DOĞALGAZIN İSE 62 YILLIK ÖMRÜ KALDI. DÜNYA HIZLA NÜKLEER ENERJİYE YÖNELİYOR. 31 ÜLKEDE 439 NÜKLEER SANTRAL İŞLETİLİYOR. DÜNYA...
    Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Yönetmeliği
    Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Yönetmeliği Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Yönetmeligi (21.08.2001 tarih ve 24500 no'lu Resmi GazeteArsivine bakiniz) (Deg:16.06.2004 RG No:25494)
    Elektrik Tesislerinde Topraklama Yönetmeliği Ek-P
    Elektrik Tesislerinde Topraklama Yönetmeliği Ek-P Elektrik tesislerinde Topraklama Yönetmeliği Ek-P indir!!!Edited by: hunca

Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sunum dedin? sunum nerede DOLUNAY???

Konular
    219
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    HUUNCA RKADASIM BAK YUKARIDA RESİMLER.BULAR BIRER SUNUMDUR.TURKCE SOZLUGUN VARSA AC EŞANLAMINA BAK SUNUM SÖZCUGUNUN SUNUM-SUNULAN SEYDİR.BEN SİZ DEGERLİ ARKADASLARIMA.ORADAKİ İKİSATIRDA OLSA YAZIYI VE RESİMLERİ SUNDUM.SUNUM BUNLAR İŞTE.AMA YİNEDE SUNU SÖYLEYBİLİRM.KONUN VEYA KELİMELRİN ANLAMLARIYLA OYALANMAK YERİNE BİLGİLERİ KONTROL EDİNİZ.FAYDALIYSA ALIRSINIZ.BİLMEDİDİGİNİZ KONUYSA BELKİ BİLMEYEN BİR ARKADASIMIZ FAYDALANIR.EEGR YANLIS BILGIYI PAYLASMISAM VEYA YANLIS BILIYORSAM KONUYU SİLİP DOGRUSUNU SIZ DEGERLİ DOSTUMUZ BİZİMLE PAYLASIRSA SEVİNİRİM.SAYGILAR

anfinol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    SENİN ORALARDA BİR FOTOĞRAFLA BİR ÇİZİME SUNUM DİYORLARSA BRAVO SANA ÖLÇÜMLERİN ADI VAR AÇIKLAMA YOK BİRDE NE OLDUĞU BELİRSİZ BİR FOTO. BUNUN ADINA SUNUM DİYORSAN SENDEN SUNUM İSTEMİYORUZ OKEYYY

Konular
    219
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BENİM GÜZEL ARKADASIM ANFİNOL....
    "İKİ DİNLE BİR SÖYLE... "BU SÖZ SENİN İMZAN.NEGÜZEL SÖYLEMİŞ SÖSLEYEN.SUNUM-SUNULAN SEYDİR.BUNU BENDEGİL TURKCE ÖZDEŞ KELİMELERDE MEVCUTUR.TURKCE BİLMİYORSAN SOZLUGUNVARSA ACIP BAK.DİKKAT EDERSEN BENİM CEVABIM YUKARDAKİ KONUNUN MUHATABI HUNCA ARKAADSIMAYDI.BENCE MUHATTABIN OLAN KONULARA CEVAP YAZARSAN COK DAHA GUZLE YAPMIS OLURSUN.TEKRAR BUKONU HAKINDA CEVAP YAZMICAM.UMARIM BENI ANLAMISSINDIR.GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM SAYGILARIMLA

tat2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tskr

tat2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    buna sunum denıyosa artık ölelim.

anfinol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    resime bak fotoğrafa bak biri istanbul boğazı diyor diğeri haliç köprüsü hemde açıklama hiç yok [img]smileys/smiley4.gif[/img]

sprite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Dolunay kardeşim sunumlarında açıklama yok.

"elektrik tesislerinde topraklama ölçümleri
    * toprak özgül direnci ölçümleri
    * toprak yayılım direnci ölçümleri
    * 3 nokta ölçümleri
    * raporlama " diye başlıklar açmışsın ama bu başlıklara açıklamalar da hazırlamalısın.

Resimler koymuşsun ama resimlerde verilen "a","C1, P1, P2, C2" simgelerinin anlamları nedir? Direnç ölçülürken hangi sırada, nasıl yerleştirilir? vs. gibi açıklayıcı bilgilerdenn eser yok.

Daha önceki paylaşımlarınızda sizi eleştiren "anfinol" arkadaşa sizi üzdüğü için kızmıştım ama sizin "hunca" arkadaşıma tavrınız hoşuma gitmediği için eleştirmek istedim.

DOLUNAY, anfinol ve tat2000 eleştirilerimizde saygı sınırını aşmayalım. "İki düşünüp bir söyleyelim."

Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOLUNAY Nickli Üyeden Alıntı
    HUUNCA RKADASIM BAK YUKARIDA RESİMLER.BULAR BIRER SUNUMDUR.TURKCE SOZLUGUN VARSA AC EŞANLAMINA BAK SUNUM SÖZCUGUNUN SUNUM-SUNULAN SEYDİR.BEN SİZ DEGERLİ ARKADASLARIMA.ORADAKİ İKİSATIRDA OLSA YAZIYI VE RESİMLERİ SUNDUM.SUNUM BUNLAR İŞTE.AMA YİNEDE SUNU SÖYLEYBİLİRM.KONUN VEYA KELİMELRİN ANLAMLARIYLA OYALANMAK YERİNE BİLGİLERİ KONTROL EDİNİZ.FAYDALIYSA ALIRSINIZ.BİLMEDİDİGİNİZ KONUYSA BELKİ BİLMEYEN BİR ARKADASIMIZ FAYDALANIR.EEGR YANLIS BILGIYI PAYLASMISAM VEYA YANLIS BILIYORSAM KONUYU SİLİP DOGRUSUNU SIZ DEGERLİ DOSTUMUZ BİZİMLE PAYLASIRSA SEVİNİRİM.SAYGILAR

DOLUNAY..BAK SEN DE TÜRKÇE SÖZLÜĞÜN VARSA AÇ AŞAĞIDAKİ BÜYÜK YAZIYI OKU!!!

<center>BANLANDINIZ!!!!!</font></font></center>

GEREKÇE:FORUM KURALLARI MADDE1
    Kibar, Nazik,Yardımsever, Saygılı ve Sevecen Olun... Unutmayın ki Esprili Olmak Sululuk Yapmak, Laubali Davranışlarda Bulunmak Değildir... Alaycı, Aşağılayıcı ve Küstah Mesajlar Atmayın, IRC Üslubu Kullanmayın, TÜRKÇE Konuşulduğu gibi YAZILAN Bir Dil Değildir, Dolayısıyla TÜRKÇE'nize Özen Gösterip Sahip Çıkınız ve DOĞRU Yazmaya Dikkat Ediniz... Diğer Bir Üyeye Hakaret, Taciz, Sürekli, Rahatsız Edici veya Aşağılayıcı mesajlar Atılması Forumdan ihraç Nedeni Olacaktır... Lütfen Mesajlarınızın Konuları Arasında Müstehcen ve Cinsel İçerikli, Belirli Kişi veya Kesimleri, Milletleri Aşağılayan, Siyasî, Dinî veya Her Türden Tartışmaya Sebep Olabilecek, Konular Olmamasına Dikkat Ediniz. Bu Tür Mesajlar Uyarısız Silinir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler