User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası
Şu an Mesleki Deneyimlerimiz kategorisindeki ÖLÇÜM MANTIĞI HATASI isimli konuyu okuyorsunuz.
    Teknikadam_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

FABRİKADA ÇALIŞAN MÜHENDİS ARKADAŞIM TELEFON ETTİ BİR GÜN HAKAN KOMPANZASYON GÜZEL ÇALIŞIYOR HARMONİK FİLTRASYONDA VAR MERKEZİ KOMPANZASYONDAKİ RÖLEYE BAKTIM COSFİ 0,99 YALNIZ ÖLÇÜM NOKTASI 2 VE ÖLÇÜM NOKTASI 3'DEN ALDIĞIMIZ ANALİZÖR SONUÇLARI ÇOK KÖTÜ COSFİ 0,65-0,7 HARMONİK DEĞERLER ÇOK KÖTÜ NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRDIM DEDİ. BENDE KENDİSİNE DURUMUN NORMAL OLDUĞUNU ENDÜKTİF YÜKLERİN, HARMONİĞE NEDEN OLAN YÜKLERİN (ZEHİRİN) BULUNDUĞU NOKTALARDA ÖLÇÜMLERİN TABİİKİ KÖTÜ ÇIKACAĞINI İZAH ETTİM. MERKEZİ KOMPANZASYON VE FİLTRASYONUN (PANZEHİRİN) VERİLDİĞİ NOKTAYI GÖSTERDİM. PANZEHİRİN ZEHİRİ ÖLÇÜM NOKTASI 1 BÖLGESİNDE ETKİSİZ HALE GETİRDİĞİNİ DOLAYISIYLA ANALİZÖRÜNÜ ÖLÇÜM NOKTASI 1'E BAĞLAYIP SONUÇLARI İNCELEMESİ GEREKTİĞİNİ İZAH ETTİM. 1GÜN SONRA ARKADAŞIM İŞYERİME GELDİ BENİ BÜYÜK BİR YÜKTEN KURTARDIN YEMEĞİ HAKKETTİN DİYE HOŞ BİR ANIMDI SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.SAYGILAR...

Benzer Konular
    Primer Ölçüm
    Primer Ölçüm Forumda aradım bulamadım.Varsa herkesten özür dilerim şimdiden. -Primeri ÜÇGEN Sekonderi YILDIZ 630 KVA trafonun,sekonder akımları dengesiz bile...
    İzalasyon Ölçüm Cihazı (Meger)
    İzalasyon Ölçüm Cihazı  (Meger) Merhaba Arkadaslar İzalasyon Ölçüm Cihazı (Meger) Hakkında yani kullanma kılavuzu hakkında nerden bilgi bulabilirim. Teşekkürler

mehmet95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekkürler üstad, bazen gerçekten insan basit problemleri göremeyecek kadar kör oluyor...
    böyle deneyimlerde önümüzü aydınlatan bir işık olacaktır.

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekkürler

zeynep_doga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    EVET BU SORUNLA BİR ÇOK YERDE KARŞILAŞILIYOR.ÖNEMLİ OLAN ÖLÇÜM YAPACAK YERİ DOĞRU SEÇMEK.BAZILARI BU AYRINTIYI BILMEYEREK KOMPANZASYON AKIM TRAFOSUNU KOMPANZASYON PANO GİRİŞİNE KOYUYOR VE COSQ Yİ BULAMIYORLAR.

anfinol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İYİDE ABİ ZEHİR NERDEN GELİYORSA İLACIDA ORDAN VERSEN OLMUYORMU KEYBETMEYELİM HASTAYI SONRA [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Banned Yaprak06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ÇOK GÜZEL BİR ÖRNEK ASLINDA ANFİNOLDE BİLMEYEREKDEN GÜZEL BİR NOKTAYA DEĞİNDİ TEK HAT ŞEMASINDA İKİ DAĞITIM PANOSU GÖRÜNÜYOR MERKEZİ KOMPANZASYON YERİNE BU PANOLARA AYRI AYRI KOMPANZASYON VE FİLİTRE SİSTEMİ YAPILMIŞ OLSAYDI DAHA GÜZEL OLURDU ÖYLE DEĞİL Mİ?

Teknikadam_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TABİİKİ DAHA GÜZEL OLURDU AÇIKLAMAMDA BELİRTTİĞİM GİBİ ZEHİRİN KAYNAĞI NERDEYSE PANZEHİRİ O NOKTAYA UYGULAMAK EN MAKBÜLÜDÜR KURULUM AŞAMASINDA BU EPEY BİR EK MAALİYET GETİRİR AMA UZUN VADEDE HER ZAMAN EN İYİ VE EN EKONOMİK ÇÖZÜMDÜR.AMA BUNU DAĞITIM PANO GÜCÜ VE ADEDİ YÜKSEK BİR TESİSTE UYGULAMAKTA EPEY ZOR VE MASRAFLIDIR. SAYGILAR...

Gokhan0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel fikir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)