+ Konuya Cevap Yaz
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: saddamın ölüm sahnesini görmeyenlere!!!!

Moderator DOLUNAY is on a distinguished road DOLUNAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    219

bu linke tıklayarak ızleyebilirsiniz
    Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın , dostlarınız sizi geçsin. La Rochefoucauld!...AŞAGIDALKİ RESİME TIKLAYARAK RADİO DİNLEYİN
    <-

Moderator fahriacikgoz is on a distinguished road
    Konular
    28

Forumda bu konunun paylaşıma açıldığını görmemişim.Çok üzüldüğüm bir olaydı.30/12/2006 tarihinde idam edildiği gün bir gazete haberine böyle bir yorum yapmışım.Bu günde aynı düşüncedeyim..saygılar

"İnsanın asılmasına karşıyım.Bu gün suç olan bir eylem beş yıl sonra suç sayılmıyor.Ama asılan insan geri gelmiyor.Sonra astığınız insan bir ülkenin lideri.Asan ise bir başka ülke.Haklı görenlere üzülüyorum.Saddamı Irak insanı assa idi üzülmezdim.Linç te etse yine üzülmezdim.Ama söylediklerinin, gerekçelerinin hiç biri doğru çıkmayan bir ülke tarafından asılmasına çok üzüldüm.Irak halkı Saddamı çok arayacak.Irak hiç bir zaman durulmayacak.Paramparça edecekler.Türkiyede bu idamdan zararlı çıkacak"
    " OK GİBİ DOĞRU OLSAM YAYLA ATARLAR BENİ,YAY GİBİ EĞRİ OLSAM ELDE TUTARLAR BENİ,DOĞRUDA AÇ GÖRMEDİM EĞRİDE TOK, EĞRİ YAY ELDE KALIR MENZİL ALIR DOĞRU OK "

Moderator DOLUNAY is on a distinguished road DOLUNAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    219

fahri abicim sana tüm kalbimle katılıyorum.bu videoyu buraya koyarken ben asla,cok ıyı bırsey yapmıslar sizlerde göründiye koymadım.bir varolusun nasıl yok olunduguna tanık olup,onadan ibret.yureklerde sızlama,viçdanlarda sorgulama yaparmıyız düşüncesiydi.Benim şahsen yüregim sızlıyor.şayet hata yapmışsa keske onu halkı sorgulasaydı.dışardan müdahale eden birgüç onu solmamalıydı.Bence hakkı yoktu.
    Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın , dostlarınız sizi geçsin. La Rochefoucauld!...AŞAGIDALKİ RESİME TIKLAYARAK RADİO DİNLEYİN
    <-

Administrator WebMaste® isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır. WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    220

fahri bey siz menderesin katledildiği zamanlarıda bılırsınız o zamanlarda aynı mantık gecerlıydı ısmını yanlıs yazıyor yada tarıhı yanlıs hatırlıyor olabılırm marshall yardımı vardı bıze o zamanlar bunlar sayesınde bır cok olay oldu

saygılar
    Elektrik Forum Son Konuları Sitenize Ekleyin.

HTML-Kodu:
    <iframe frameborder="0" src="http://www.elektrikforum.com/vb/son.asp"
    width="555" height="300" scrolling="no" name="elektrikforum" align="middle" ></iframe>
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Elektrik Android Uygulama

Elektrik Forum Yeni Üye enriqo_fermi is on a distinguished road
    Konular
    0

hep merak etmiştim

Elektrik Forum Yeni Üye NAZAR_66 is on a distinguished road
    Konular
    0

Teşekkürler

+ Konuya Cevap Yaz