User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası
Şu an İlginç Video, resim ve MP3'ler kategorisindeki saddamın ölüm sahnesini görmeyenlere!!!! isimli konuyu okuyorsunuz.
    DOLUNAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    219
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu linke tıklayarak ızleyebilirsiniz

Benzer Konular
    17. katta asansörle gelen ölüm
    17. katta asansörle gelen ölüm ÖNCE İŞ GÜVENLİĞİ!!!!</font> BURSA (İHA) - Bursa'da 22 katlı özel bir hastanenin...

fahriacikgoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumda bu konunun paylaşıma açıldığını görmemişim.Çok üzüldüğüm bir olaydı.30/12/2006 tarihinde idam edildiği gün bir gazete haberine böyle bir yorum yapmışım.Bu günde aynı düşüncedeyim..saygılar

"İnsanın asılmasına karşıyım.Bu gün suç olan bir eylem beş yıl sonra suç sayılmıyor.Ama asılan insan geri gelmiyor.Sonra astığınız insan bir ülkenin lideri.Asan ise bir başka ülke.Haklı görenlere üzülüyorum.Saddamı Irak insanı assa idi üzülmezdim.Linç te etse yine üzülmezdim.Ama söylediklerinin, gerekçelerinin hiç biri doğru çıkmayan bir ülke tarafından asılmasına çok üzüldüm.Irak halkı Saddamı çok arayacak.Irak hiç bir zaman durulmayacak.Paramparça edecekler.Türkiyede bu idamdan zararlı çıkacak"

DOLUNAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    219
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fahri abicim sana tüm kalbimle katılıyorum.bu videoyu buraya koyarken ben asla,cok ıyı bırsey yapmıslar sizlerde göründiye koymadım.bir varolusun nasıl yok olunduguna tanık olup,onadan ibret.yureklerde sızlama,viçdanlarda sorgulama yaparmıyız düşüncesiydi.Benim şahsen yüregim sızlıyor.şayet hata yapmışsa keske onu halkı sorgulasaydı.dışardan müdahale eden birgüç onu solmamalıydı.Bence hakkı yoktu.

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fahri bey siz menderesin katledildiği zamanlarıda bılırsınız o zamanlarda aynı mantık gecerlıydı ısmını yanlıs yazıyor yada tarıhı yanlıs hatırlıyor olabılırm marshall yardımı vardı bıze o zamanlar bunlar sayesınde bır cok olay oldu

saygılar

enriqo_fermi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hep merak etmiştim

NAZAR_66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)