User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası
Şu an Yüksek Gerilim kategorisindeki Primer Ölçüm isimli konuyu okuyorsunuz.
    fahriacikgoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumda aradım bulamadım.Varsa herkesten özür dilerim şimdiden.
    -Primeri ÜÇGEN Sekonderi YILDIZ 630 KVA trafonun,sekonder akımları dengesiz bile olsa primer akımı dengeli olmazmı?

Benzer Konular
    ÖLÇÜM MANTIĞI HATASI
    ÖLÇÜM MANTIĞI HATASI FABRİKADA ÇALIŞAN MÜHENDİS ARKADAŞIM TELEFON ETTİ BİR GÜN HAKAN KOMPANZASYON GÜZEL...
    İzalasyon Ölçüm Cihazı (Meger)
    İzalasyon Ölçüm Cihazı  (Meger) Merhaba Arkadaslar İzalasyon Ölçüm Cihazı (Meger) Hakkında yani kullanma kılavuzu hakkında nerden bilgi bulabilirim. Teşekkürler

anfinol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dağıtım trafolarının %90'ının primeri üçgen sekonderi yıldızdır. Yıldız noktası topraklanmış sistemlerde dengesiz yükten oluşan akımlar nötr'den toprağa akar bu dengesizliğin primere yansıması bu yüzden çok az olur. öpüldünüz çok bilmiş fahri bey hehe [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konular
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu Forumun saygın kalemleri sana bayağı nasihat etmişler.O nasihatlardan bile feyz alamamışsan benim sana söyleyecek sözüm yok..

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı anfinol Nickli Üyeden Alıntı
    Dağıtım trafolarının %90'ının primeri üçgen sekonderi yıldızdır. Yıldız noktası topraklanmış sistemlerde dengesiz yükten oluşan akımlar nötr'den toprağa akar bu dengesizliğin primere yansıması bu yüzden çok az olur. öpüldünüz çok bilmiş fahri bey hehe [img]smileys/smiley36.gif[/img]

son uyarıdır.lutfen mesajlarınızda dogru bıl türkçe kullanınız.

AYRICA

Turkiye Büyük Millet Meclisinden yeni çıkacak bir yasaya göre internette kişilik haklarına saldırı halinde site sahipleri, yöneticileri ve saldırı yapan kişilerin hapis cezasına kadar giden cezalar ile karşı karşıya kalacaktır.

Örnek: ,soysuz, ve buna benzer küfür ve hakaret içeren kelimeler ihraç sebebi.

İsimlere verilen takma adlarda duruma göre ağır forum adabı yada ihraç olarak değerlendirilecektir.

Bu durumlarda kişisel saldırıya uğrayan kişilerin açacakları davalar durumunda üyelerin kişisel bilgileri ve ip adresleri yetkili makamlara verilecektir.

Forumlarımızda 01.04.2007 tarininden itibaren uygulama başlayacaktır üyelerimize duyurulur.

SAYGILAR

Konular
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=fahriacikgoz] Forumda aradım bulamadım.Varsa herkesten özür dilerim şimdiden.
    -Primeri ÜÇGEN Sekonderi YILDIZ 630 KVA trafonun,sekonder akımları dengesiz bile olsa primer akımı dengeli olmazmı?

Arkadaşlar bu bilgiyi telefonla almıştım.Yerinde baktık O.G. Akım trafolarından ikisi arızalanmış.Değiştirilecek.Teşekkürler.

oktay7799 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    primer akımı dengeli olmaz ,primer akımı dengeli degilmişki sekonder dengesiz,DYN11 baglantı kolay gelsin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)