Mediaforce Fuarcılık Ltd. Şti. tarafından Türkiye’de ilk kez düzenlenecek Kablo, Tel, Kablo Aksesuarları, Kablo Gruplama ve Elektro İzolasyon Malzemeleri, Ekipmanları ve Makinaları Fuarı, 20 - 22 Nisan 2007 tarihlerinde CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
20 bin metrekare kapalı alanda düzenlenecek Kablo&Tel Fuarı dünya üzerindeki kablo, tel sanayicilerinin ve bilişim sektörünün buluşma noktası olacak.
Ulusal ve uluslararası nitelikli katılımcı firmaları; bir araya getirecek olan Kablo, Tel, Kablo Aksesuarları, Kablo Gruplama ve Elektro İzolasyon Malzemeleri, Ekipmanları ve Makinaları Fuarı pazar genişletme imkanı sunacağı gibi, yeni müşterilerle ticari ilişkiler geliştirmye katkıda bulunacak ve ihracata yönelik yeni açılımlar sağlayacak.

20-22 Nisan 200720 bin metrekare kapalı alanda düzenlenecek Kablo, Tel, Kablo Aksesuarları, Kablo Gruplama ve Elektro İzolasyon Malzemeleri, Ekipmanları ve Makinaları Fuarı dünya üzerindeki kablo, tel sanayicilerinin ve bilişim sektörünün buluşma noktası olacak.

Ulusal ve uluslararası nitelikli katılımcı firmaları; bir araya getirecek olan Kablo, Tel, Kablo Aksesuarları, Kablo Gruplama ve Elektro İzolasyon Malzemeleri, Ekipmanları ve Makinaları Fuarı pazarınızı genişletme imkanı sunacağı gibi, yeni müşterilerle ticari ilişkiler geliştirmenize katkıda bulunacak ve ihracata yönelik size yeni açılımlar sağlayacak.

KATILIMCI PROFİLİ
- Kablo Üreticileri
- Tel Üreticileri
- Kablo Aksesuarı Üreticileri
- Kablo Gruplama ve Elektro İzolasyon Malzemeleri Üreticileri
- Ölçüm Aletleri & Metodları
- Kablo&Tel ürünlerinin standardizasyonu ve sertifikasyon
- Yapı Endüstrisi ve Elektrik Motorlarında Kablo & Tel
- Otomotiv ve Beyazeşyada Kullanılan Kablo Gruplamaları

Fuar Sitesi:
www.kablofuari.com

Kaynak: ElektroMedya.NET