User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası
Şu an Aydınlatma kategorisindeki maket aydınlatma nasıl yapabilirim... isimli konuyu okuyorsunuz.
    gecekusu_0144 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

maket aydınlatma nasıl yapabilirim...

uzunluğu 3m,eni 1.5 yüksekliği 30cm olan bir cam korumalı sistemin,içinde bulunan maket sistemi çok acil aydınlatılması lazım...bu konuda bilgisi olan arkkadaşların yardımına ihtiyacım var....
    (ben iki köşeye spot lambalar koyaraktan aydınlatmayı düşünüyorum,nasıl olur)

DOLUNAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    219
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gece kusu guzle dusunmususun benım fikrimce.zaten verdıgın olculere gore hesaba vursak 200w lık holejen lamba.cubuk holejende olabılır.yeterli.sayet akvaryum seklınde kapalı bır cam korumalı sıtemse.usten 40w lık bir plorasan bile yeter.ama spot daha kolay montajı sanırım.bence cokdusnmene gere yok.kolaygelsın.

Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dolunay teşekkür ederim ama üstten aydınlatmaya pek sıcak bakmıyorlar aslında benim 2yeni düşüncem var
    1)etrafının hepsini ledlerle döşeyerek aydınlatma yapmak (bu aydınlatma hakkında çok da fazla bir bilgiye sahip değilim)
    2)maketin 2köşesine yine ledlerden oluşmuş sistemleri(30ledlik yada 50 ledlik)koymak..
    ama çok gösterişli birşey olması lazım hergün müdürüm görecek ya aferin yada .... alcam
    oyüzden düşüncelernizi paylaşırsanız sevinirim
    (üstten fluerosan ile aydınlatırsak camdan yansıma yapmazmı?)

Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiber optik kablolarla çok şık aydınlatma tasarımı yapıyorlar. Fiberli aydınlatma sistemi nasıl yapılıyor bilmiyorum ama o da bir seçenek olabilir.

Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sönmez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiber optik kablolarla çok şık aydınlatma tasarımı yapıyorlar. Fiberli aydınlatma sistemi nasıl yapılıyor bilmiyorum ama o da bir seçenek olabilir.
    sönmez teşekkürler ama bende bilmiyorum fiberoptik kablolarla nasıl aydınlatma yapıldığını...Eğer bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim...

elektro34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    düşüncelerin güzel uygula nasıl olduğunu göreceksin kafanda tasarlamışsın zaten olayı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)