User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Türkiye Gündemi kategorisindeki Erdoğan, "Kafamdaki İsim Bana Göre Net" isimli konuyu okuyorsunuz.
    Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Erdoğan, "Kafamdaki İsim Bana Göre Net"

a

Başbakan Erdoğan ile TBMM Başkanı Bülent Arınç arasındaki 1 Saat 40 dakika süren görüşme sona erdi. Görüşmeden sonra açıklama yapan Erdoğan şunları söyledi... Erdoğan'ın toplantı sonrası yaptığı açıklama ve gazetecilerin sorularına verdiği yanıtlar şöyle:
    "Yarın malum TBMM Danışma Kurulu toplantısı var. Ben de sürece yönelik olarak görüş alışverişinde bulundum. Yoksa gündem noktasında herhangi bir değerlendirmemiz olmadı. Bu iki günden birinde sizi rahatlatacağız"
    Kafanızdaki isim net mi sorusuna, "bana göre net" yanıtını verdi. Erdoğan, Arınçla görüş birliği içinde olduğunuzu söyleyebilirmiyiz" sorusuna da Erdoğan, "tabi tabi" şeklinde yanıt verdi.
    Erdoğan, Kamuoyu ile paylaşmakta neden bu kadar tereddüt ediyorsunuz şeklinde bir soruyu da, "Benim dışımda tereddütler var. Ancak grubumda her hangi bir tereddüt yok. Grubumdaki bütün arkadaşların hepsinin görüşlerini tek tek aldım. Ve anket yaparak, kadın ve gençlik kollarının da görüşlerini aldım. Sivil toplum örgütleriyle görüşmeler yaptım, onların düşüncelerini aldım.öyle zannediyorum bi bundan önce yapılmış 10 Cumhurbaşkanlığı seçiminde bu tür geniş detay görüşmelerin yapıldığı, düşüncelerin alındığı bir başka çalışma olmamıştır, İlk defa böyle bir çalışma olmuştur, Ve bu çalışmaların neticesinde Yarın grubumuz var. Yarın ve yarından sonraki gün gerekirse olağanüstü bir toplantıyla milletvekili arkadaşların müşterek olarak kararlarını vereceklerdir. Arkadaşlarımızın adayları ortaya çıkacaktır. Veyahutta bir aday ortaya çıkacaktır. Partimizden birisi aday oldu, Ama biz beklerdik ki muhalefetten de aday çıksın" diye yanıtladı.

kaynak:aktifhaber

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cumhurbaşkanlığı secımı arkasından ramazan bayramı arkasından genel secım onun arkasından yılbaşı...............bu lıste uzar gıder...ufak esnaf piyasa hep bır bahaneye baglar işleri...seçim bitsin bayram geçsin yılbaşı gelsin...
    kısaca Allah sonumuzu hayır etsin..

saygılar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler