User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası
Şu an Alarm Sistemleri kategorisindeki Eleks Yangin Sİstemlerİ isimli konuyu okuyorsunuz.
    eleks-ozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Eleks Yangin Sİstemlerİ

Araniza Yenİ Katiliyorum, Yangin Sİstemlerİ Konusunda Fİyat Ve Teknİk Konularda Yardimci Olmaktan Memnun Olurum.:)

elektrik_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hoşgeldin Kardeşlik

gold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aramıza hoş geldiniz.eleks panel kullandım bi kaç porjemde.panel gayet güzel ve kullanımı kolay. Elekste firma sahibi sadi bey çalışanlardan da mehmet ve bahattin beyle tanışıyoruz. Yerli üretim olması babında bu ürünlere destek vermliyiz. iyi çalışmalar

Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. BİZİM AMACIMIZDA YERLİ MALINI ÖN PİLANA ÇIKARMAK VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAKTIR.ÜLKEMİZDE İLK VE TEK YERLİYİZ BUNDANDA GURUR DUYORUZ. OLUMLU VE OLUMSUZ BÜTÜN YORUMLARA AÇIĞIZ. Umarizki bizimle beraber Kaliteli ve Seviyeli bir cok Projelere imza atarsiniz ve bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. ELEKS PERPA SORUMLUSU (ÖZGÜR DERLİ) olarak Sizi Saygiyla Selamliyoruz.

Tesekkür ederiz

Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. BİZİM AMACIMIZDA YERLİ MALINI ÖN PLANA ÇIKARMAK VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAKTIR.ÜLKEMİZDE İLK VE TEK YERLİYİZ BUNDANDA GURUR DUYORUZ. OLUMLU VE OLUMSUZ BÜTÜN YORUMLARA AÇIĞIZ. Umarizki bizimle beraber Kaliteli ve Seviyeli bir cok Projelere imza atarsiniz ve bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. ELEKS PERPA SORUMLUSU (ÖZGÜR DERLİ) olarak Sizi Saygiyla Selamliyoruz.

Tesekkür ederiz

Konular
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mavigard da yerli bildiğim kadarıyla.mavigard la çalışıyorduk biz daha önceden.bayağı bir ürünlerini sattık biz onların.bizi 2 tane projede sattılar.proje ismini öğrenip kendileri aldılar işi.mavigard ile kesinlikle çalışmamalarını tavsiye ederim arkadaşlara.zaten piyasada herkes mavigarddan şikayetci.

Sizdede böyle bir durum söz konusu olmaz inş. özgür bey.bayilerinize iyi bakın benden siz tavsiye.

Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GÖRÜŞLERİM YANLIŞ ANLAŞILMASIN KİMSENİN MALINI KİMSEYE KÖTÜLEMEK DEĞİLDİR POLİTİKAMIZ HERKESİN MALI KENDİSİNE GÖRE İYİDİR(YAPTIĞI İŞTİR KİŞİNİN AYNASI)Mavigard bundan 2-3 sene ye kadar kart dizaynları yerliydi.Uzakdoğu pazarının hem maliyet hemde işçilik açısından ülkemize nazaran çook daha ucuz olmasından ötürü kartları uzakdoğuda yaptırmaktadırlar.Ülkemize geldiğinde ise toplanıp piyasa verilmektedir.Onların dediğine göre Yine YERLİ MALI oluyıor.Proje tekliflendirme işine gelince, hiç bir referansımız da art niyet olmamış.aksine alınan proje ve teklifleri bayilerimizin yapmasını tercih ettiğimiz Bir statü içersindeyiz, bırakın başkasının işine göz dikmeyi bulundukları bölgedeki bayilerimizin projelerini kendi projelerimiz gibi benimseyip projelendirme keşif ve devriye almalarına yardımcı olup, yaptıkları işlerden gurur duyup bizi tercih etmelerinin sevincini yaşıyoruz.Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmemiz için ÖNEMLİ OLAN GÜVEN VE MEMNUNİYETTİR. Saygılarımızla;
    ELEKS ELK.ELEKTRO.SİS.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Konular
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tabiki amacımız kimseyi kötülemek değil.bilgilendirmek. tşk.

skoraytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eleks yangın panelinin kurulum şemasına ulaşmamda yardım edebilirmisiniz? teşekkürler

erdal_kablan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben 3 yada 4 yıldır eleks ürünlerini kullanıyorum ne bir sorun yaşadım nede sonradan bir arıza çıkardı. fiyatlarıda uygun her kese tasfiye ederim

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)