User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası
Şu an Diğer Programlar kategorisindeki Silinen Dosyalarınızı Geri Almak için son şansınız! isimli konuyu okuyorsunuz.
    Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Silinen Dosyalarınızı Geri Almak için son şansınız!

Recover My Files; silinen belgeler, grafikler, dijital kamera fotoğrafları, ZIP dosyaları, e-posta, müzik, video ve diğer tüm dosya biçimlerini geri getirmenizi sağlayan üstün özellikli bir programdır.
    Recover My Files; Geri Dönüşüm Kutusu'ndan silinmiş dosyaları, formatlanmış sürücülerdeki verileri ve hatta hiç kaydedilmemiş geçici sistem klasörlerini bile geri getirebilir. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için uzman bir bilgisayar kullanıcısı olmaya da gerek yoktur. Program 4 temel adımda dosya kurtarma işlemini gerçekleştirecektir.
    Program FAT12, FAT16, FAT32 ve NTFS dosya sistemlerinin yanında Jaz, Zip sürücü, diğer çıkartılabilir medya ve dijital kameralardaki verileri de tam olarak kurtarabilmektedir.
    MP3 ve iPod dosyalarını geri getirme özelliği eklendi.
    FAT dosya sistem kurtarması üzerinde diğer düzeltmeler yapılmıştır.

Programı çalıştırdığınızda karşınıza bazı seçenekler çıkacak.Her zaman için Complete seçeneklerini kullanmanızı tavsiye ederim.Daha detaylı bir arama imkanı sağlar.Eğer daha önce format atmış iseniz ve formatta kaybolan verilerinizi kurtarmak istiyorsanız aşağıdaki resimde gösterilen Complete Format Recover seçeneğini seçip ardından Next butonuna basınız.Eğer henüz format atmamış geri dönüşüm kutusundan silmişseniz bunun için Complete File Search seçeneğini seçip ardından Next butonuna basınız.

Resimde anlatmış olduğum şekilde daha önce hangi sürücünüzden silmiş iseniz dosyasınızı o alanı seçiyoruz.Örneğin sildiğiniz dosya geri dönüşüm kutusundaydı veya masaüstündeydi,resimde göstermiş olduğum seçenekleri işaretliyoruz.Eğer başka sürücünüzden sildiyseniz ona göre siz kendiniz seçiminizi yapıp Next butonuna basınız.

Program neredeyse tüm uzantıları destekliyor.Bu alanda kurtarmak istediğimiz dosya uzantısı veya uzantılarını seçiyoruz.Seçmek istediğimiz dosya uzantıları yanındaki kutucukları işaretleyrek seçebiliriz.Örneğin ben genelde resim uzantılı Jpeg vs aratmayı denedim.Sonrasında Start butonuna basarak silinen dosyalarımızın taramasını başlatıyoruz.

Hızlı bir şekilde kurtarma işlemi başlayacaktır.Bu esnada işlem bitene kadar bekleyiniz.Bu işlem süresi Disk alanınız ve taratacağınız uzantılara göre değişkenlik gösterir.

Tarama işlemi bittikten sonra sol üst tarafta kurtarılan dosya türleri ve adeti gözükür.

Kurtarmak istediğimiz dosyaların adının gözüktüğü klasör yanındaki kutucuklardan,kurtarmak istediklerinizi işaretleyip resimde anlatıldığı şekilde Save Files / Save Files seçeneklerinine tıklayınız.

Karşımıza çıkan ekrandan kurtarmak istediğimiz dosyalar için bilgisayarımızdan klasör yerini seçiyoruz.Ancak burada dikkat edilmesi gereken ; örneğin C sürücüsündeki bir dosyayı silmiş ve o dosyayı kurtarmak istiyorsak kurtarma yeri olarak diğer bir sürücümüzü ( D ) seçmeliyiz.Aksi taktirde kaydetme işlemi başarısız olur ve program hata verir.

Tamam butonuna bastıktan sonra hızlı bir şekilde kaydetme yani silinen dosyalarını kurtarma işmei başlayacaktır.İşlem bitimine kadar bekleyiniz.

DOWNLOAD LİNK:

http://danlod.com/archives/2006/03/r..._my_file_4.php

NOT:ALINTIDIR

fahriacikgoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler paylaşım için..

elektrikciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekkürler

DOLUNAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    219
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emegİne Saglik GÜzelbİr Paylasim

e.e.e. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekkürler.kullanımı kolay işe yarayan bi program..bu program formattan sonra işe yaramıyor diye biliyorum.getdata back programı var bide..istediğin kadar format at eski bilgileri hepsini bulabiliyorsun..ama kullanımı çok zor..üzerinde çok durmak gerekiyo.ben günlerimi verdim çözdüm biraz ( çok çok lazım olan bi dosyayı silip üzerine 2 defa format atmıştım ) ama sonunda kurtardım dosyayı..

e_k_yaylaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeşim bu programın verdiğin sitede part 2 link i bulunamıyo.bi ilgilenirsen sevinirim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler