User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası
Şu an Mesleki Deneyimlerimiz kategorisindeki is yasamına giris isimli konuyu okuyorsunuz.
    MuratKantar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

is yasamına giris

merhabalar ben cukurova universitesinde okuyorum.seneye mezun oluyorum ama kendimi is yasamına atılmak icin cok yetersiz hissediyorum.is tecrubesi olanlar lutfen ilk mezun olacak bir muhendis adayının isveren karsısına nasıl cıkması gerektigini anlatabilir mi acaba?saygılarımla murat kantar

Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Okurken zor olabilir ama şimdiden part time bir işe gir. İşin ırgatlık kısmını yaptırırlar ama işin herşeyini öğrenirsin. Okul bitince işverenin karşısında nasıl duracağını öğrenirsin.

fahriacikgoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sn Muratkantar arkadaş iki yıl daha okuduğunu farzet.Paraya fazla önem vermeden ilgi alanındaki bir işletmede bilgi birikimini pratikle taçlandır.Pratik olarakta dolu olduğunu hissettiğinde duruşun zaten kendiliğinden ortaya çıkacaktır.Şansın açık olsun.

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fahriacikgoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sn Muratkantar arkadaş iki yıl daha okuduğunu farzet.Paraya fazla önem vermeden ilgi alanındaki bir işletmede bilgi birikimini pratikle taçlandır.Pratik olarakta dolu olduğunu hissettiğinde duruşun zaten kendiliğinden ortaya çıkacaktır.Şansın açık olsun.
    fahri bey e katılıyorum.Bu devırde fırmalarda haklı olarak tecrubelı eleman aramakta.Bellı bır sure tecrube edınmek amacı ıle calısmanız daha saglıklı olur.

saygılar

DOLUNAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    219
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arayan Degİl Aranan Olmak İstİyorsan Bİlgİye Daİma AÇ Ol.tipki Ekmek Sugibi.hİÇbİr Zamn Ben BuİŞİ Artik Tam Anlamiyla Ögrendİmdeme.arkadaŞlarimin DedİĞİ Gİbİ KuÇukte Olsa Bİr İŞletmede Parasina Fazla Onem Vermeden Bİr İŞİn Ucundan Tut.ona Sikica Sarilirsan Seni Alip GÖtÜrecektİr Hakettİgİn Yere...Şİmdİden Kolaygelsİn Saglik Ve Esenlİkle Kal..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler