User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
Şu an Türkiye Gündemi kategorisindeki Merter'de meydana gelen elektrik trafosundaki patlaması isimli konuyu okuyorsunuz.
    WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Merter'de meydana gelen elektrik trafosundaki patlaması

Patlamanın ardından dehşet görüntüleri
    Merter'de meydana gelen elektrik trafosundaki patlamanın ardından yaşanan can pazarı kameralarca görüntülendi. Kanlar içinde yere yatan yaralılar kurtarılmayı beklerken, patlamanın hemen sonrasında kaydedilen görüntüler dehşeti gözler önüne serdi.

Merter'de sabah saatlerinde meydana gelen elektrik trafosundaki patlamanın ardından can pazarı yaşandı. Patlamanın hemen sonrasında kaydedilen görüntüler dehşeti gözler önüne geldi. Patlamanın ardından büyük bir panik yaşayan vatandaşlar sağa sola kaçışırken, kanlar içerisinde yerde yatan TEDAŞ çalışanları ve 2 yunus polisi kurtarılmayı bekledi. Feryat ederek ambulans isteyen yaralıların yardımına çevredeki vatandaşlar koştu. TEDAŞ çalışanı Erdal Ökten'in durumunun çok ağır olması üzerine vatandaşlar korku dolu anlar yaşadı. Ökten, patlamayla oluşan enkazın altından çıkarılırken diğer yaralılar da bölgeye sevk edilen ambulanslarla hastanelere kaldırıldı.

Olayı görüntüleyen Tayfun Telefoncu, patlamanın çok büyük olduğunu belirterek, "Ben hemen koşup gittim. Yaralılar yerde kanlar içinde yatıyordu. Tam bir can pazarı yaşandı. Birinin durumu çok ağırdı. Ambulanslar geldi, hastaneye götürdüler. Çok kötü bir manzara vardı. Bomba patlamış gibiydi. Biz ofiste direkt kendimizi siper aldık. TNT'nin patlaması gibi bir ses çıktı" dedi.

Uzun yıllar TEDAŞ'ta şoför olarak çalışan ve Erdal Ökten'in arkadaşı olan Emrullah Duran ise patlamanın normal olmadığını belirterek, "Hiç böyle bir şey görmedim. Arkadaşım Erdal, arıza nedeniyle oraya görev yapmaya gelmiş. Ben de uzun yıllar bu bölgede görev yaptım. Kapıyı açar açmaz yoğun bir dumanla karşılaşmışlar. Sonrasında da patlama olmuş. Normalde böyle bir patlama olmaması lazım. Neden oldu anlamadım. Olay sonrasında tam bir felaket yaşandı. insanlar koşturmaya başladı. Erdal'ın durumu çok ağırdı. İlk olarak onu kurtarmaya çalıştık" diye konuştu.

İHA

Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    PaylaŞimin İÇİn TeŞekkÜrler...bİr Yerden Patlak Verecektİ, TÜrkİyede TedaŞin Trafolari Allah 'a Emanet

mertdokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    acaba neden kaynaklandı koruma elamanları devreye girmemişmiki?

Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sf6? ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler