User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
Şu an İlginç Video, resim ve MP3'ler kategorisindeki Sıkıldınmı iştesana Eglenecegİn Oyunlar isimli konuyu okuyorsunuz.
    DOLUNAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    219
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sıkıldınmı iştesana Eglenecegİn Oyunlar

F1 Racing Championship 1.0

F1 Racing Championship, Formula 1 yarışını bilgisayar ortamına taşıyan kaliteli bir oyun. Gerçeğinden pek farklı olmayan pistlerde, tüm Grand Prix'leri birinci bitirmek için hızlı ve dikkatli olmanız gerekiyor. Bu, oyunun demo versiyonu olduğu için bazı bölümleri kapalı

Oyun indir

Helicopter Escape - 2.2 Mb

Oyun indir

Ore No Ryomi 2 - 5.0 Mb

Oyun indir

Hot Air 2 - 2.5 Mb

Oyun indir

Penguin Panic - 3.6 Mb

Oyun indir

3 Foot Ninja 3 Küçük ninjaya düşmanlarına karşı yardım edin. Oyun klavye tuşları ile oynanıyor ve her aşama geçtiğinizde daha çok zorlaşıyor

Oyun indir

Air Assault II Yüzlerce düşmana, kara ve hava üniteleri, ağır helikopterler, hızlı hücüm botları ve ölümcül silahlara karşı yeni ve süper güçlü helikopterinizle mücadele etmek ve onları yoketmek istemez misin?

Eğer öyleyse doğru yerdesin sevgili pilot. Mücadelen suda, çölde, yüksek dağlar ardında ve şehirde devam edecek. Düşmanlara karşı zafer kazandıkça mücadelede kullandığın silahlarda daha kuvvetlenecek.

Görevin çok basit: Gördüğün herşeyi yoket çünkü hepsi düşman ve hayatta kalmayı başar. İyi şanslar sevgili pilot!

Oyun indir

3D Bomber Bombacı bu sefer labirentte...

Oyun indir

ATILAY 1.0 Yıl 3076. Türkiye Cumhuriyeti Uzay Gemisi ATILAY ile ezelden beridir var olan büyük bir ulusun; Türk Milletinin varolma savaşını vereceksiniz. Amacınız düşmanın çeşitli uzay gemilerinden oluşan filolarını aşmak ve bize karşı hazırlanan, evrenin en büyük uzay gemisini, imha etmek. Yolunuz açık, uranyumunuz bol olsun.

ATILAY ismi Bahriyemizdeki Ay Sınıfı denizaltılardan birinin isminden esinlenilerek koyulmuştur.

" ATILAY 1.0 uzay oyunu Deniz Astsubay Hazırlama Okulu'ndan 2001 yılında mezun olan 3000 devresi anısına 3076 Lokman TOSUN tarafından yazılmıştır ! "

Oyun indir

DOLUNAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    219
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaslar buradakı oyunları ben denemedım ve buyuzden vürüstaramasındanda gecirmedim.sizdegerli arkadaslarım oyunları ındırdıkten sonra güvenlik acısından virüs taramasından gecirmeniz faydanıza olacaktır.iyi eglenceler

DrucillaCorker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Cevap: Sıkıldınmı iştesana Eglenecegİn Oyunlar

Merhaba. Bana maksimum hız ve ücretsiz yerleşik VPN vereni kullanıyorum. Benim için birçok işlemi basitleştiriyor. Ayrıca https://betwinnerturk.com/ oyunlara ve çeşitli hizmetlere erişimimi hızlandırıyor. Bence bunlar herkesin ihtiyacı olan temel şeyler. Ne düşünüyorsun? Herkese iyi günler.
    Konu DrucillaCorker tarafından (11.02.2022 Saat 00:12 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler