User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
Şu an Üniversiteler kategorisindeki staj defterime ayrdım isimli konuyu okuyorsunuz.
    ersan717 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

staj defterime ayrdım

arkadaşalr ben myo okulu elektrık teknıkerlerı oğren cısıyım motorların kontak torlerle kumanda edılmesıyel ılgılı kumanda ve guç devrelerı lazım motor resımlerıde lazım yıldız uçgen bağlanmış ama bulamadım buraya baktım ama burdada yok sanırm yarım edebılecek kışıler varmı acaba

Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnternet üzerinde bulabileceğini sanmıyorum. Hem bulabilsen de çok sıradan şeyler olur. Çünkü Endüstri meslek lisesi kitaplarında vardı bu tür çizimler. Şu anda stajyerlik yaptığın yerdeki ustaların da bunları ezbere biliyorlardır. Onlardan yardım istersen lise ders kitaplarındaki gibi sıradan çizimler yerine daha güzel gerçekçi şemalar çizebilirsin. Devreleri küçük bir test panosu üzerinde kurduktan sonra fotoğraflarını çekip staj defterine koyabilirsin. güzelleştirirsin. Çok iyi olur. Bir dene istetsen.

ersan717 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    onlar daha cok ezbere ya ama bana cısımler lazım foto cekıyorum ztn ama nasıl dıyım pc uzerınden cızılmış resımlerde onemlı

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1- Kibar, Nazik,Yardımsever, Saygılı ve Sevecen Olun... Unutmayın ki Esprili Olmak Sululuk Yapmak, Laubali Davranışlarda Bulunmak Değildir... Alaycı, Aşağılayıcı ve Küstah Mesajlar Atmayın, IRC Üslubu Kullanmayın,

yazdıklarınızdan hiçbirşey anlaşılmıyor.
    saygılar..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler