User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
Şu an Diğer Programlar kategorisindeki Klasör Şifreleme(Resimli Anlatım) isimli konuyu okuyorsunuz.
    Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Klasör Şifreleme(Resimli Anlatım)

Folder Acces Ücretsiz bir dosya sifreleme programidir.Kullanimi oldukça basit olmasina karsin bilmeyenler veya daha önce kullanmyanlar için resimli anlatmayi uygun gördüm.Dosyalarinizi sifreledikten sonra dosya üzerine 2 kere tikladiginizda size sifre sorar,eger sifre dogru girilmesse kesinlikle klasör içerigi görülmez.Buda size özel bilgilerin korunmasi anlamina gelir.Bu anlamda basarili bir program!

Öncelikle programi sistemimize kuruyoruz.Programi çalistirmak için masaüstündeki ikonuna 2 kere tikliyoruz.

Karsimiza sifre girmemizi isteyen 2 hane çikacak.Bu sifre kesinlikle unutmayacaginiz bir sifre olmali.Çünkü sifreledigimiz klasörleri bu sifre ile açip bu sifre ile kilitleyecegiz.6-12 karakter arasi seçmis oldugumuz sifreyi password yazan yerin karsiligina yaziyoruz.Daha sonra ayni sifreyi tekrar Confirm yazan yerin karsiligina yazarak onaylamis oluyoruz.Simdi OK butonuna basalim.

Sifrelemek istedigimiz klasör veya klasörleri Add butonuna basarak seçiyoruz.

Duslerdesin.com - Güvenlik Açısından Gitmek İstediginiz Sayfaya Manuel Tıklayınız

Sifrelemek istedigimiz klasörü bilgisayarimizdan seçip Lock Folder butonuna basiyoruz

rtik klasörünüz sifrelenmistir.Sifrelenmis klasör asagidaki resimdeki sekilde görünür.Artik o klasör siz sifreyi yazmadan açilmaZ.

Simdi sifreledigimiz klasörü açalim.Sifreledigimiz klasör üzerine 2 kere tikliyoruz.Karsimiza çikan ekrana sifremizi yazip OK butonuna basiyoruz.

Sifre dogru ise onay olarak ekrana asagidaki resimdeki onay gelir.Simdi Tamam butonuna basiniz.Artik sifreli klasörünüz açildi demektir.

.bir yol olarak yine program araciligi ile kisa sürede dosyalarinizi sifreleyebilirsiniz.Bunun için sifrelemek istediginiz klasör üzerine gelip mause ile sag tik yapip Lock Folder seçenegine tiklayiniz.

Ekrana gelen panele sifrenizi yazip OK butonuna basiniz.

ifre dogru ise ekrana asagidaki onay gelir ve siz Tamam dedikten sonra artik dosyaniz sifrelenmis olur.

DOWNLOAD LİNK:
    http://www.download.com/3001-2092_4-10256008.html

kaynak:forumta

lastgunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tesekkurler

adem7146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    programı indirdim ama ''NT tabanlı Windows lazım'' hatası verdi bu yüzden kuramadım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler