User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası
Şu an Autocad Destek kategorisindeki Bunun Adi Nedİr? isimli konuyu okuyorsunuz.
    mbaynbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bunun Adı Nedİr?

Arkadaşlar elektrik proje ve tesisat konusunda video ve proje yapıyoruz.Emek veriyoruz,bazen geçemize gündüzümüze katıyoruz.Özellikle meslekte yeni arkadaşlarımıza tecrübe ve bilğilerimizi aktarmaya çalışıyoruz.
    Buraya kadar herşey normal.Video ve projeleri vatandaşın biri alıyorsanki kendisinin eseri gibi,göderen kısmınıda kendi ismini yazıyor bir güzel yayılıyor,ARKADAŞ EMEK VERMEDEN İSMİNİ DUYURUYOR VE FORUM
    HİÇ UĞRAŞMADAN BU ESERLERE YAYINLIYOR......BUNUN ADI NEDİR MERAK EDİYORUM.

UĞRAŞMADAN BU ESERLERE YAYINLIYOR......BUNUN ADI NEDİR MERAK EDİYORUM.
    en son bir forumda:İSULDUR ismindeki kullanıcın marifeti bakın bilğileri şöyle:
    adana
    Meslek: endüstri mühendisi yandan elektronikçi
    İlgi alanları: devre elemanları,projeler,sigma,iso,kalite kontrol,makineler,plc,robotlar,konstrüksiyon

bu arkadaş herşeyi biliyor.ama.....................daha iyi biliyor.

SÖZKONUSU FORUMA BUNLARI BELİRTTİM.VİDEO VE PROJELERİMİN FORUMDAN SİLİNMESİNİ İSTEDİM.
    SİLİNMEDİ.ALTINA İSMİMİ YAZMIŞ O KADAR.yANİ FORUM SİLMİYOR,BU İŞİ YAPANA CEZA VERMİYOR.

ARKADALAR PROJE VE ELEKTRİK TESİSATI KONUSUNDA VİDEOSUNU YAYINLAMIŞ ARKADAŞLAR.BÜTÜN UĞRAŞILARINIZI,ESERLERİNİZİ BAŞKA İSİMLE YAYINLIYORLAR.
    arkadaşlar SESLİ VİDEOYU nasıl kendi isimleri ile yayınlıyorlar.hayret doğrusu bilerek yapıyorlar.

elektrik mühendisi mustafa bayır (prestij mühendislik)(elektrikcad)

mbaynbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MÜHENDİSİZ diye forum kuranların,umarım gözleri kör değildir. MÜHENDİSLİK YEMİNİ her mühendis diplomasını alırken Bu yeminetmiştir

ahnur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sizi candan destekliyorum ismini siz koyun teşekür ederim.

Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "SÖZKONUSU FORUMA BUNLARI BELİRTTİM.VİDEO VE PROJELERİMİN FORUMDAN SİLİNMESİNİ İSTEDİM.
    SİLİNMEDİ.ALTINA İSMİMİ YAZMIŞ O KADAR.yANİ FORUM SİLMİYOR,BU İŞİ YAPANA CEZA VERMİYOR."

SAYIN MESLEKDAŞIM. BU VE BU GİBİ UYARILARI TARAFIMIZA ÖZEL MESAJ YOLU İLE YAPARSANIZ GEREĞİ YAPILIR AMA ADINI KOYUYMAMADIĞINIZ BU HAREKETLERİN ÖNÜNE İNAN Kİ GEÇEMİYORUZ.. EĞER SİZ BU VİDEOYU ELEKTRİKFORUM.COM SİTESİ İÇİN ÖZEL HAZIRLADI İSENİZ VE BAŞKA FORUMLARDA BAŞKA İSİMLER ADI ALTINDA YAYINLANMASINDAN ŞİKAYETÇİ İSENİZ, KAYIT YAPARKEN SANALDA YAYININ BAŞINA VEYA KAYIT SÜRESİNCE ,ALTINA SİTE ADINI VEYA ADINIZI BELİRTİN .TELİF HAKKI BU KEZ KORUNMUŞ OLAİBLİR. VE BAŞKASI TARAFINDAN YAYINLANIRSA DA VİDEOYA MÜDAHALE YAPAMAYACAĞI İÇİN İSTEDİĞİ KADAR BEN KAYIT ETTİM DESİN?

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hunca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "SÖZKONUSU FORUMA BUNLARI BELİRTTİM.VİDEO VE PROJELERİMİN FORUMDAN SİLİNMESİNİ İSTEDİM.
    SİLİNMEDİ.ALTINA İSMİMİ YAZMIŞ O KADAR.yANİ FORUM SİLMİYOR,BU İŞİ YAPANA CEZA VERMİYOR."

SAYIN MESLEKDAŞIM. BU VE BU GİBİ UYARILARI TARAFIMIZA ÖZEL MESAJ YOLU İLE YAPARSANIZ GEREĞİ YAPILIR AMA ADINI KOYUYMAMADIĞINIZ BU HAREKETLERİN ÖNÜNE İNAN Kİ GEÇEMİYORUZ.. EĞER SİZ BU VİDEOYU ELEKTRİKFORUM.COM SİTESİ İÇİN ÖZEL HAZIRLADI İSENİZ VE BAŞKA FORUMLARDA BAŞKA İSİMLER ADI ALTINDA YAYINLANMASINDAN ŞİKAYETÇİ İSENİZ, KAYIT YAPARKEN SANALDA YAYININ BAŞINA VEYA KAYIT SÜRESİNCE ,ALTINA SİTE ADINI VEYA ADINIZI BELİRTİN .TELİF HAKKI BU KEZ KORUNMUŞ OLAİBLİR. VE BAŞKASI TARAFINDAN YAYINLANIRSA DA VİDEOYA MÜDAHALE YAPAMAYACAĞI İÇİN İSTEDİĞİ KADAR BEN KAYIT ETTİM DESİN?

sevgılı hunca bize mbaynbay ozel mesajla ulastı kendısı ıle gorustuk.Ne yazıkkı bu memlekette oluyor.Hatta hayatı boyunca 1 2 sayfa yazı yazmıs bu yazılarla ovunupte saga sola satasanda var bızım gıbı karsılıgında hıcbırsey beklemeden boyle ugrasanda.

Herkese saygımız var yeterkı paylasımcı olunsun.

saygılar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler