User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
Şu an Spor kategorisindeki fenerbahçeye bolşans isimli konuyu okuyorsunuz.
    DOLUNAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    219
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

fenerbahçeye bolşans

bugün fener bahçenin şansa ihtiyacı var.inşallah yeneriz.Fenerbahçe - Chelsea en azından bir beraberlik diyorum.ben bir cimbomlu olarak bugün için gönlüm fenerin maçı almasından yana. bolşans fenerbahçe

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    FENERBAHÇE

Şampiyonlar Ligi çeyrek final ilk karşılaşmasında İngilizlerin güçlü ekibi Chelsea***8217;yi, 1-0 yenik duruma düşmesine rağmen 2-1 yenen temsilcimiz Fenerbahçe, UEFA***8217;nın resmi sitesinde gecenin manşeti oldu.

Bu sezon Kadıköy Şükrü Saraçoğlu***8217;nda oynadığı Şampiyonlar Ligi maçlarında Avrupa***8217;nın üst düzey takımlarını eli boş gönderen Fenerbahçe***8217;den övgü ile bahseden UEFA, haberinde maçın kahramanı olan Deivid***8217;i ön plana çıkardı.

DEİVİD TAÇLANDIRDI

Fenerbahçe ***8211; Chelsea maçı ile ilgili habere, ***8220;DEİVİD CROWNS FENERBAHÇE FİGHTBACK***8221; yani, ***8220;DEİVİD FENERBAHÇE***8217;NİN MÜCADELESİNİ TAÇLANDIRDI***8221; manşetini atan UEFA, Brezilyalı yıldızın maçın 13. dakikasında kendi kalesine gol attığını fakat mücadeleyi elden bırakmayarak galibiyeti taçlandırdığını belirtti. Haberde, ***8220;Kendi kalesine ilk dakikalarda bir gol atan Deivid***8217;in mücadelesi, Fenerbahçe***8217;ye çeyrek turun ilk ayağında galibiyeti getirdi.***8221; denilirken, düğümü Kazım***8217;ın çözdüğünün de altını çizdi.

"LONDRA DOĞUMLU KAZIM"

Maçın ilk yarısının konuk ekibinin skor ve oyun üstünlüğe ile sonlandığının belirtildiği haberde, beraberlik golünü atan Kazım2ın Londra doğumlu olduğuna dikkate çekilerek, ***8220;İlk yarı oyunun kontrolünü elinde tutan Chelsea Londra doğumlu Kazım'ın golüyle kontrolü kaybetti***8221; denildi. Mücadeleye haber ve fotoğraf olarak geniş bir yer ayıran UEFA, Fenerbahçe***8217;nin, Gökhan Gönül ve Roberto Carlos gibi iki önemli yıldızından eksik olarak sahaya çıktığını belirtirken, bu futbolcuların yerini Önder ve Aurelio***8217;nun doldurduğu ifade edildi.

TARAFTAR VE 100. YIL

Maça gösterdiği ilgi ve coşkulu tezahüratlarıyla İngiliz ekibini şakına çeviren Fenerbahçe taraftarına da dikkat çeken UEFA, Fenerbahçe***8217;nin 100. yılını kutladığına dikkat çekerek, ***8220;100. yılını kutlayan Fenerbahçe taraftarları Şükrü Saraçoğlu Stadı***8217;nı doldurdu***8221; denildi.

DOLUNAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    219
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    helal olsun fener sana ben ilk yarısınan sonrasını dineyememiştim.rüyamda 4-3 fenerbahce yendigini gördüm.sabah kalkar kalkmaz tv ye kostum 2-1 yenmiş.başarıların devamını temenni ediyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)