User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
Şu an Otomasyon Kumanda P.L.C. ve P.I.C kategorisindeki kumandaya yardım isimli konuyu okuyorsunuz.
    esenli76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

kumandaya yardım

elektironik ustalarından yardım benim bir sorunum var 2 adet kontatör var 5 metre ilerden bunu uzaktan kumandayla sadece dügmeye basılıykan calışdırmak istiyorum elimi cekdigim zaman kapanacak bunu nasıl calışdıra bilirim yardım

DOLUNAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    219
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ModaCar Cyclone Uzaktan Kumanda Açma+Kapama Sistemi

Değişik açmalarla kullanılabilen bu ürün 2 ad sustalı anahtarlı kumanda ve bir beyinden oluşmaktadır.Otomobillerde,otomatik garaj kapıları vb şekilde tetikleme yaptırabileceğiniz her ortamda kullanılır.Otomobillerde aracınızda kapı kilitlerinden komuta edilen merkezi kilitleme sistemi var ise,bu modül yardımıyla bunu uzaktan kumandalı duruma getirebilirsiniz.

ARKADASIM BÖYLE HAZIR AÇMA KAPAMA TETİKLEME DEVRELERİ VAR HAZIR BUNDAN BİTANE ALIP SENDE KENDİ UZAKTAN KUMANDANI YAPABILIRSIN.

bolanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ir kızılötesi on-off devreleri var. ben yaptım evde floresanı yakıyodum 1 hafta kullandım. ama o elini çeksende röle devrede kalıyo. yani üzerine bişeyler eklemelisin arkadaşım. röleyi devreden çıkaracak bişey kullanmalısın.

mussa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı esenli76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elektironik ustalarından yardım benim bir sorunum var 2 adet kontatör var 5 metre ilerden bunu uzaktan kumandayla sadece dügmeye basılıykan calışdırmak istiyorum elimi cekdigim zaman kapanacak bunu nasıl calışdıra bilirim yardım

mühürleme yapmıycaksın dostum...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler