User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
Şu an Kamera Sistemleri kategorisindeki Kablosuz Kamerali Güvenlik Sistemleri isimli konuyu okuyorsunuz.
    ybkapili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kablosuz Kamerali Güvenlik Sistemleri

Merhaba Arkadaşlar,
    Ben Elektrik Teknikeriyim. Evime Kablosuz Bir Güvenlik Sistemi Kurmak Istiyorum.
    1- Kapiya Içinde Gizli Bir Kamera Olan Zil Bağliyacam. Araştirdim Bunun Için Commox Drc-40p Düşünüyorum. Burdaki Amacim Kapiya Gelenin Görüntüsünü Içeride Hem Kayit Etmek(harici Disk Veya Bilgisayar) Ayni Zamanda Televizyonda Ayarladiğim Kanalda Geleni Görmek.
    2-ayrica Evin Girişine Başka Bir Kamera Daha Yerleştirip. Izine Gittiğimde Veya Evde Yokken Hem Sesli Hemde Görüntülü Kayit Yapabilecek Harekete Duyarli Kablosuz Gizli Bir Kamera Daha Yerleştirmek Istiyorum.
    şimdi Sizlere Sormak Istediklerim şunlar.
    1- Sistemi Kurmak Için Gerekli Malzeme Listesini (önerdiğiniz) öğrenebilirmiyim?
    2- Kablosuz Gizli Kamera Enerjisini Nerden Aliniyor?
    3- Gizli Kamerali Kapi Zili Enerjisini Zil Tesisatindanmi Aliyor? Ayrica Görüntü Nasil Iletiliyor.
    4- Sistemin Kurulum şemasini Ayrintili Bir şekilde Yazabilirmisiniz?
    5-bu Sistemin Maliyeti Nedir?
    Not: Sizlerin önereceğiniz Buna Benzer Sistemler Varsa Onlarada Açiğim. Ayrica Kablosuz Istememin Sebebi Evde Kablo Istemiyorum.
    Yardimlariniz Için şimdiden Teşekkür Ederim.

S.Erdinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bunun için harekete duyarı kamara almana gerek yok artık istedigin kamerayı harekete duyarılı olarak bilgisayardan ayarlaya bilirsin bunun sana maliyeti 150 lira falan tuutar ama kapı ziline harici gizli kameramıı baglayacaksın buna gerek yok görüntülü ziller var fiyatlarıda uygun onları tavsiye ederim nasıl yapacagına gelince bence bu işleri işin ehline bırak tek hatada montaj malietinden kurtulayım derken 80-100 dolarlık kamerayı yakma montaj dahil bu işlemi 175-200 liraya bitirirsin hadi kolay gelsin hayırlı olsun

ybkapili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler