User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası
Şu an Genel kategorisindeki elektrotekno.com üyesi varmı aceba? isimli konuyu okuyorsunuz.
    matalay1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

elektrotekno.com üyesi varmı aceba?

http://www.elektrotekno.com/post-32569.html
    bu linkteki elektrik sigortaları adlı projei indirip bana mail atabilecek olan varmı aceba?
    üyelik icin edu.tr uzantılı mail istediği için üye olamıyorum yardımlarınızı bekliyorum...
    mailim: m.atalay1@gmail.com

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kusura bakmayın elektronekno ıle ıstek bu forumda mumkun degıl burda hersey acık sızde ılk mesajınızda bu tıp ıstekte bulunacagınıza bıraz paylasım yapıp daha sonra ısteyın.

lutfen..

Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    siz de kusura bakmayın
    ama proje yapıorum ve istediğim şey cok önemli 80 sayfalık yapmam gerekior ve 3 haftadır ancak 40 sayfa yazabildim.tıkanmış durumdayım. 1 hafta sonra teslim edecem normal deilmi bu istek sizce? niye bu kadar yadırgadınız?

Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı matalay1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siz de kusura bakmayın
    ama proje yapıorum ve istediğim şey cok önemli 80 sayfalık yapmam gerekior ve 3 haftadır ancak 40 sayfa yazabildim.tıkanmış durumdayım. 1 hafta sonra teslim edecem normal deilmi bu istek sizce? niye bu kadar yadırgadınız?

daha oncede bu tıp ıstekler oldu sız ılk degılsınız ve bu ısteklerı yapan kısıler genelde armut piş agzıma dus secenegı ısaretleyen kısıler (sızın adınıza soylemıyorum genelleme).

sadece ıstegımız meslektaslarımızın paylasımcı olması paylasım yapanlarında emeklerını alması ıstenılen kuru bır tesekkur.

saygılar

Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben paylaşaım yapmayı severim sıkçada yapacam bunu ilerleryen gunlerde goreceksiniz
    bu siteyi ilk defa gördüm
    bi de sorum olacak başlıkları tıkladığımda resimleri göremiyorum nasıl görüntüloyoruz aceba?

Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı matalay1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben paylaşaım yapmayı severim sıkçada yapacam bunu ilerleryen gunlerde goreceksiniz
    bu siteyi ilk defa gördüm
    bi de sorum olacak başlıkları tıkladığımda resimleri göremiyorum nasıl görüntüloyoruz aceba?

tüm forumda tüm konular ılk sayfalarda konunun son sayfasında sadece tesekkur mesajları gorursunuz ılk sayfada konunun tamamı resımler ve download lınklerı mevcuttur.

eksık yada hatalı yada kaynak belırtılmemıs bır konu olursa bılgı vermenız yeterlı

saygılar

Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence o lnkteki bilgileri sana ulaştıracak kişi armaktansa, o bilgileri sana bu ortamda ulaştıracak kişileri ara. öncelikle aradığın şeyi söyle.

KONU BAŞLIĞIN ELEKTRİK SİGORTALARI İLE İLGİLİ BİLGİ İSTİYORUM OLSA İDİ DAHA ETKİLİ OLUR, SANA CEVAP DAHA HIZLI OLURDU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler