sorum elektrikle ilgili. daha düne kada normal şekilde çalışan elektriğimiz birden bire sorun vermeye başladı. sorunumuz şöyle. evimizin koridor tarafında bulunan duy (lamba) kenarında hafif bir duman ve koku geldi. bende hemen şalterleri indirdim. daha sonra bazı iç tarafta bulunan kablonun yandığını gördüm. ve evin bütün elektrik tesisatını değiştirdik fakat kofra ve regülatör değiştirmedik (kofrayı 2 sene önce yenisi ile değiştirdim. ) daha sonra elektrikleri açtık hiçbir sorun vermeden çalıştı fakat yarım saat sonra bu seferde kofra kısmından yanık kokusu gelemeye başladı. bende buzdolabının fişini çektim. bu sefer normal'e döndü. koku gitti. şimdi ancak lambaları açıyoruz. diğer güç gerektiren herhangi bir şey taktığımda aynı şey oluyor. bir de gözüme regülatör takıldı. buzdolabı yada tv'yi taktığımda regülatör üzerindeki led ışığı sanki titrek şekilde geliyor. sorunun kaynağını arıyorum açıkçası sizce hata nerede elektrikçi güç kaynağını ve kofraya giden kabloları değiştreceğini söyledi ancak o şekilde düzelebilirmiş. sizce sorun nerede olabilir. bir tavsiye yada bir cevap bekliyorum üşenmeyip yazarsanız çok sevinirim.