User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
Şu an Eleman Arayanlar kategorisindeki otomasyon veya og den anlayan isimli konuyu okuyorsunuz.
    alpek15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

otomasyon veya og den anlayan

Merhaba Arkadaşlar otomasyon veya OG nakil hatlarından anlayan B ehliyeti olan ustalar arıyorum. Yerimiz Burdur'un Tefenni İlçesindedir. 5 Yıldır ALPEK ELEKTRİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Adında otomasyon, og-ag hatları,Fabrika ve ocak arızalarında hizmet vermekteyiz. 3 adet servis aracımız vardır.

İlginize teşekkür ederim
    Saygılarımla

musahayda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alpek15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar otomasyon veya OG nakil hatlarından anlayan B ehliyeti olan ustalar arıyorum. Yerimiz Burdur'un Tefenni İlçesindedir. 5 Yıldır ALPEK ELEKTRİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Adında otomasyon, og-ag hatları,Fabrika ve ocak arızalarında hizmet vermekteyiz. 3 adet servis aracımız vardır.

İlginize teşekkür ederim
    Saygılarımla

merhaba ismim musa şuanda makine otomasyon fabrikasında çalışıyorum ama ücret düşük olduğu için işten ayrılmayı düşünüyorum..hertürlü makine otomasyon ve arıza işlerini rahatlıkla yapabilirim. musa_h_67z@hotmail.com mail atarsanız sevinirim..

osmanortacli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dedaş Şırnak İl Müdürlüğüne bağlı Uludere İlçe İşletme Şefliğinde kadrolu teknisyen olarak çalışıyorum..üniversite mezunuyum ama bu ülkede üniversite mezunları aç o yüzden diplomamı kuruma vermedim..Elektrik arıza servisinde çalışıyorum..elektrik,otomasyon,proje çizimi,plc ve kompanzasyon konularında bilgim var..Og konusunda ister istemez bilgi sahibi olduk..Bu bölgedeki Tesisi tahmin bile edemezsiniz İşi tayin olamadığım için bırakacağım..Yani istifamı vereceğim..Özel sektörde daha başarılı olacağımı düşünüyorum..Bu konuda düşünürseniz bana ulaşabilirsiniz..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler