User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası
Şu an Elektrikli Ev Aletleri kategorisindeki ufo türü ısıtıcılar 1 saatte ne kadar ? isimli konuyu okuyorsunuz.
    isodemir2003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question ufo türü ısıtıcılar 1 saatte ne kadar ?

iyi günler.Arkadaşlar benim size bir sorum olacak. sorum şu :1 ufo veya benzeri sııtıcılar 1 saat zaman içerisinde kaç liralık elktirik yakar.tşkler

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı isodemir2003 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi günler.Arkadaşlar benim size bir sorum olacak. sorum şu :1 ufo veya benzeri sııtıcılar 1 saat zaman içerisinde kaç liralık elktirik yakar.tşkler
    Cevap gayet basıt

ısıtıcının kac W yanı gucunun degerıne bakın ornek 1000 W ıse son zamlarla 1kw yanı 1000 w 0,24 ykr evler ıcın vergıler dahıl ısyerlerı ıcın 0,27 ykr gelıyor.

Yanı ısıtıcınız 1 saatte 0,25 ykr cıvarında yakar eger 1000 w ıse 2000 w ıse 0,50 ykr yakar.

COSKUNEMRE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı WebMaste® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevap gayet basıt

ısıtıcının kac W yanı gucunun degerıne bakın ornek 1000 W ıse son zamlarla 1kw yanı 1000 w 0,24 ykr evler ıcın vergıler dahıl ısyerlerı ıcın 0,27 ykr gelıyor.

Yanı ısıtıcınız 1 saatte 0,25 ykr cıvarında yakar eger 1000 w ıse 2000 w ıse 0,50 ykr yakar.
    Teşekkürler hocam.Termostatıda değerlendirirsek daha ekonomik tüketim yapılır.

MEHMET BABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fiyat hesapları yaklaşık doğrudur. fakat ısıtıcı 1 saat boyunca hiç durmadan çalışırsa.

cefi_7303 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar Ufo ısıtıcı Sakın Almayın çünkü Iyi Araştırın 1 Yıl Içinde Telleri Yamuluyor Ve ısı Vermiyor Ufo Nun Garanti Desteğide Yok Garanti Fasavra Bir Yıl Sonra Kullanılmaz Hale Geliyor. Ve Hiç Bir şekilde Garantiye Sokmuyorlar Ve Diğer ısıtıcılardan 3 Kat Fazla ödüyorsun Ben Mağdur Oldum Herkesi Kandırıyorlar Dikkat Edin Derim ürünlerinin Kalitesine Güvenmediklerinden Arkasında Bile Duramıyorlar Kumtel Bile Ufo Dan çok Iyi Ve Daha Ucuz. Tüketici Haklarını Bir Araştır çok Kişi Mağdur

cefi_7303 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Thumbs up

Alıntı WebMaste® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevap gayet basıt

ARKADAŞLAR UFO ISITICI SAKIN ALMAYIN ÇÜNKÜ İYİ ARAŞTIRIN 1 YIL İÇİNDE TELLERİ YAMULUYOR VE ISI VERMİYOR UFO NUN GARANTİ DESTEĞİDE YOK GARANTİ FASAVRA BİR YIL SONRA KULLANILMAZ HALE GELİYOR. VE HİÇ BİR ŞEKİLDE GARANTİYE SOKMUYORLAR VE DİĞER ISITICILARDAN 3 KAT FAZLA ÖDÜYORSUN BEN MAĞDUR OLDUM HERKESİ KANDIRIYORLAR DİKKAT EDİN DERİM ÜRÜNLERİNİN KALİTESİNE GÜVENMEDİKLERİNDEN ARKASINDA BİLE DURAMIYORLAR KUMTEL BİLE UFO DAN ÇOK İYİ VE DAHA UCUZ. TÜKETİCİ HAKLARINI BİR ARAŞTIR ÇOK KİŞİ MAĞDUR

drmurat38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ufo konusunda bilgi için teşekkürler

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drmurat38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ufo konusunda bilgi için teşekkürler
    biz teşekkür ederiz.
    son hesaplarıma göre 1kw elektrik 0,34 tl faturada çaktırmadan o kadar çok eklenti varki.Kw hesabı yaparken faturanın toplam tutarını kullanım tutarınıza bölün.Net rakamı çıkarmış olursunuz.

saygılar

mydg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    peki bu ayak ısıtıcılar hakkında bilgi sahibi olan varmı ? sitesi http://www.ayakisiticitaban.com/

beksy748 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı isodemir2003 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ufo veya benzeri ısıtıcılar gücüne ve kullandığın yere göre elektrik harcaması değişir. büyük bir yeri ısıtmak istediğiniz zaman rezistans sürekli olarak devreye giricektir.
    bu ısıtıcılar genelde doğalgazın olmadığı ve soba yakılamadığı işyerlerinde kullanılıyor.

elektrik tutarı ürünün gücüne ve kullandığınız yere göre değişir kesin rakam vermek yanıltıcı olabilir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler