User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası
Şu an Genel kategorisindeki proje cızımınde yardım ıstıyorum isimli konuyu okuyorsunuz.
    Hafız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selamun aleykum kardesler ben proje cızmeye baslamak ıstıyorumda bı arkadasın gonderdıgı turkcızımde basladımda komutlar acayıp geldı.bana bu programı kullanmasını bılen bı arkadas varsa yardım edebılırmı?bıde artık kendım kucuk devreler yapmak ıstıyorum elektrık muh..2 sınıfa gectım ne gıbı kıtablarla baslamalıyım onerdıgınız bı kıtap varmı sımdıden sagolun herkese kolay gelsın ALLAH ısınızı rast getırsın

Benzer Konular
    BEN EVE KAMERA SİSTEMİ KURMAK İSTİYORUM YARDIM EDİ
    BEN EVE KAMERA SİSTEMİ KURMAK İSTİYORUM YARDIM EDİ ABİLERİM ben emin meslek lisesi mezunuyum kamera ve güvenlik sistemlerine meraklıyım şuanda eve bir sistem kurmak istiyorum kamera çekim yapacak zile...
    [Proje] Tribleks Villa Elektrik & Zayıf Akım Proje
    [Proje] Tribleks Villa Elektrik & Zayıf Akım Proje Tribleks Villa Elektrik & Zayıf Akım Projeleri ...
    [Proje] Çift Daire + Asansörlü Proje (Bodrum+Zemin
    [Proje] Çift Daire + Asansörlü Proje (Bodrum+Zemin Çift Daire + Asansörlü Proje (Bodrum+Zemin+3 Normal Kat) Dosya:...
    MODERATÖR OLMAK İSTİYORUM
    MODERATÖR OLMAK İSTİYORUM Moderatör olmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki şartları okusunlar... Aranan şartlar ; 1-) Bölüm hakında yeterli bilgiye sahip olmak... 2-)...
    baskılı fiş yardım
    baskılı fiş  yardım 1,25mt lik 0,50 baskı fiş imal ettirmek istiyorum ilgili yerlere nasıl ulaşabilirim.

umitsaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bina iç tesisat projesi çizmek istersen kesinlikle autocad kullanan türkçe yamadan vazgeç orjinal ingilizce sürüm kullan. autocad çiz programlarının babasıdır. Evrenseldir. Ama elektronik devre çizimi ile ilgili isen daha önceki formları incele orada PROTEUS diye bir programdan bahsettim. Devreyi kuruyorsun tüm entegreler devre elmanları mevcut. Gerilim uygulayıp çalıştırıyorsun osiloskopla işaretleri inceliyorsun aynı zamanda baskı devre şemasını alıyorsun konusunda mükemmel programın türkçe kullanım klavuzu daha önceki formlarda verildi iyi çalışmalar
    umitsaman@hotmail.com

umitsaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayrıca sizin içn elektronik Workbenc olabilir piyasada ucuza kitabıda var. kurduğunuz devreleri test edebilirsiniz

Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elektronik Workbench 5.0 ı aşağıdaki linkten indirebilirsin

http://www.elektrikforum.com/forum_posts.asp?TID=81

Hafız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlgileriniz için cok sagolun tesekkur ederım.kolay gelsın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler