User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
Şu an Liseler kategorisindeki Yardımınıza ihtiyacım var sayın ustalar isimli konuyu okuyorsunuz.
    poyraz038 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Exclamation Yardımınıza ihtiyacım var sayın ustalar

benim lamba sensörü takmam gerek. (bir oda içine) bağlantı nasıl yapılır bilmiyorum ama.şimdi sensördeki klemenste üç tane giriş (kablo ) var. renkleri kırmızı mavi ve kahverengi.bunları nasıl bağlantı yapacam faz ve nötre.LÜTFEN YARDIM EDİN. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

COSKUNEMRE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sn poyraz038 Doğrusu Öncelikle Tecrübeli bir meslektaşımıza uygulamayı yaptırmanız.Yardımcı olma vabında Öncelikle lütfen Elektrik enerjisini Sigortadan( O) off konumuna alınız.Açıp kapama yaptığınız anahtarın içindeki uçları aynı kılemensine giriniz.Aydınlatma armatürüne gelen Mavi Nötr kabloyu Sensördeki mavi kılemense giriniz.Sensördeki çıkş (Red)Kırmızıyı Armatürünüzdeki diğer kabloya kılemensleyiniz.Boşta kalan Kahverengi kabloyu Aydınlatma armatüründeki diğer kablo ile irtibatlayınız.Kolay Gelsin.

fuat804 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sayın coşkun emre arkadaşımıza yardım niyetinden şüphem yok yalnız keşke ilk sözünüz le mesajı sonlandırsaydınız bu konuda ehliyetsiz ve bilgisiz insanların müdahalesi kendisi ve üçüncü şahıslara zarar verebilir unutmayalım ki elektrik okadar basit çe izahat edilip uygulattırılacak bir iş değill durumun ciddiyetinin farkında olmanız dileğiyle

poyraz038 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim ama yazıyı dikkatli okursanız hatta 6 kablo olması lazım ama 4 kablo var yani.iki anahtar bağlantı yerinde iki aydınlatma armatürünün orda. Verdiğiniz bilgilerin ilk 2 kısmını yapınca ortada açık kablo kalmıyo ve o bilgi halen boşta kalan kablo şuraya... diye devam ediyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler