User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Spor kategorisindeki Tv kanalların Futbol'da yorum isimli konuyu okuyorsunuz.
    mbaynbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tv kanalların Futbol'da yorum

Çesitli tv kanallarında saatlerce futbol yorumu yapılıyor,Basit ve üzernde tartışmaya gerek olmayan durumlarda tartışma konusu yaratılıyor,bir incir çekirdeğini doldurmayacak konular o kadar büyütülüyor ve
    o yorumcular kendi aralarında öyle tartışıyorlarki,kavgalar ediyorlarki,sanki reytink için şow yapıyorlar gibi geliyor,bu yaptıkları şow proğramlarına;futbolcu,hakem,antrönör ve seyircileride, bu olayın içine girsin diye ellerinden geleni yapıyorlar.Bu tür proğramlar yerine; şifresiz kanallardan maçları yayınlasalar daha iyi olmaz mı
    trt nin futbol maçlarını yayınladığı dönemlerde maçları gelen bu günkü nüfusa oranla daha fazlaydı gibi geiliyor

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    futbol dunyasında macları sıfresız yayınlayan ulke sayısı cok cok az.Ozellıkle ulkemızde pastası bu kadar yuksek olan bır sektorde mumkun olacagını sanmıyorum.Oncekı federasyonun uygulamaya koydugu sıstemde su anda takımlar mac basına para alıyor kım daha cok yenerse o kadar cok para, bu bır yerde kalıteyı yukselttı artık kım kımı yener bellı degıl bır yerdede sıkelerı cogalttı.

Yorum konusunda adı ustunde hepsı show yapıyor ne kadar kavga olursa o kadar seyredılme demek.Onları prımı ne yazıkkı halkımız verıyor bızler verıyoruz.Nasıl daha once televızyonda kalıtelı dızıler yabancı sınemalar vardı.

Ben artık trt1 ızlıyorum elımden geldıgınce en azından hafta sonları halen bır kelıme bır ıslem gıbı yada benzerı yarısma programları (show degıl) daha kalıtelı yapımlar mete ozgencılın nasılsınız programı gıbı tavsıye ederım baska kanal aramaya gerek yok trt bana kalırsa herseye yeter.

saygılar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler