TEİAŞ işçi alım ilanı

TEIAS 130 elektrik, 13 elektronik ve 26 insaat teknisyeni alacak. KPSS94 puani 60 ve uzeri olanlar 15 gun icinde basvurmali. Türkiye iş Kurumu Ankara-Çankaya Şube Müdürlüğünden:
Aşağıda belirtilen İşyerine DAİMÎ STATÜDE İŞÇİ Alınacaktır.
Talebe durumu uyanların ilanın Resmi Gazete`de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, şahsen İşkur İl/ Şube Müdürlüklerine veya www.iskur.qov.tr. internet adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.
Talebi Alan İlKamu Kuruluşunun AdıMeslek Adıİşgücü SayısıStadüEğitim DurumuÇalıştırılacağı İşyeriAranan Diğer NiteliklerAnkara Çankaya Şube MüdürlüğüTEİAŞ Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel MüdürlüğüElektrik Teknisyeni130NormalEML Teknik Lise Anadolu Meslek veya Çok Programlı Liselerinin Elektrik Bölümünden mezun olmak.Adana-2 , Adıyaman-2, Afyon-2, Amasya-1 Ankara-1, Antalya-7, Balıkesir-2, Bitlis-1, Bolu-1 Bursa-7, Çanakkale-6, Çankırı-1, Denizli-6, Düzce-1, Eskişehir-3, Gaziantep-4, Hatay-6, İstanbul-17, lzmir-6, K.Maraş-3, Karabük-1, Kastamonu-5, Kayseri-2, Kırklareli-8, Konya-2, Kütahya-4, Mardin-2, Muğla-2, Nevşehir-2, Samsun-1, Siirt-2, Sivas-4 Şanlıurfa-11, Tunceli-1, Van-3, Zonguldak-1Enerji Nakil Hatları ile Trafo Merkezlerinin bulunduğu şalt sahalarında ve dağıtım fiberlerinin bulunduğu hücrelerde yüksek gerilim altında ve fiziksel güç gerektiren işlerde vardiyalı olarak çalıştırılacaktır.Ankara Çankaya Şube MüdürlüğüTEİAŞ Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel MüdürlüğüElektronik Teknisyeni13NormalEML Teknik Lise Anadolu Meslek veya Çok Programlı Liselerinin Elektronik Bölümünden mezun olmak.Denizli-4 , İstanbul-2, Kastamonu-4, Kayseri-1 Kırklareli-1, Van-1Enerji Nakil Hatları ile Trafo Merkezlerinin bulunduğu şalt sahalarında ve dağıtım fiberlerinin bulunduğu hücrelerde yüksek gerilim altında ve fiziksel güç gerektiren işlerde vardiyalı olarak çalıştırılacaktır.Ankara Çankaya Şube MüdürlüğüTEİAŞ Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğüİnşaat Teknisyeni26NormalEML Teknik Lise Anadolu Meslek veya Çok Programlı Liselerinin İnşaat Bölümünden mezun olmak.Adana-2 , Denizli-3, Erzurum-2 Gaziantep-1 İstanbul-1, Kastamonu-3, Kırklareli-3, Konya-2, Kütahya-1 Sakarya-1, Trabzon-4, Van-3Enerji Nakil Hatları ile Trafo Merkezlerinin bulunduğu şalt sahalarında ve dağıtım fiberlerinin bulunduğu hücrelerde yüksek gerilim altında ve fiziksel güç gerektiren işlerde vardiyalı olarak çalıştırılacaktır.
- Talep şartlarına durumu uyan adayların ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde 2008 Kamu Personeli Seçme Sınavına(KPSS) Katılan, Lise ve Dengi Okul Mezunları KPSSP94 Puanı 60 ve Özerinde Olan Adaylar Başvurabilirler. Yanlış beyanda bulunanlar yada belge ibraz edenlerden nihai listelere girenler listelerden çıkarılarak, sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir. Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.
- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilmektedir
- Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe başvurabileceklerdir. -Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan Nihai Listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.
- Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (önceliklilerden) durumlarına ilişkin açıklayıcı belge asılları ile birlikte Türkiye İş Kurumu İl veya Şube Müdürlüklerine müracaat edeceklerdir. Müracaatta bulunan bu adaylar öncelik tarihlerine göre Talebin iki katını geçmeyecek şekilde İsim ve Adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgi işçi isteğinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.
- İşyerine isimleri bildirilen kişilere sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.