User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
Şu an Sınavlar ve Eğitim, Seminer Haberleri, FUAR Etkinlikleri kategorisindeki Lighttech. Fuar Hk. isimli konuyu okuyorsunuz.
    Atoll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Lighttech. Fuar Hk.

geçen cmt. günü CNR de düzenlenen Lighttech fuarına gittim. Bunun için iki hol öngörülmüş.
    çok büyük bir katılım yoktu ve ziyaretcilerden çok yoğun değildi. Nezih bir ortamdı.
    Daha ağırlıklı iç Mimarlara yönelikti. Bir Hol komple avizeler ile doludu.
    ikinci hol biraz sanayi'e yönelikti ama dediğm ya çok az sayıda firmalar vardı.
    Katılanların bir çoğunu tanımıyorduk. Anadoludan gelmişlerdi,
    fuarın güzeliği burada işte ama bildiğimiz firmaları da görmek isterdik.
    Sanırım 1,5 saat sonra herşeyi gezdik. Yeni teknoloji veya çözümler burada göremedik.
    Sanayi'e ağırlıklı, bize hitap edecek fuar değildi birdaki sefer bu fuara hanımı da alıp gideceğim.
    Hanım, ezelden beri avizelerimizi değiştirmek istiyordu bir türlü eve uygun bulamamıştı.
    Burada artık seneye kesin bulur.

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Atoll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen cmt. günü CNR de düzenlenen Lighttech fuarına gittim. Bunun için iki hol öngörülmüş.
    çok büyük bir katılım yoktu ve ziyaretcilerden çok yoğun değildi. Nezih bir ortamdı.
    Daha ağırlıklı iç Mimarlara yönelikti. Bir Hol komple avizeler ile doludu.
    ikinci hol biraz sanayi'e yönelikti ama dediğm ya çok az sayıda firmalar vardı.
    Katılanların bir çoğunu tanımıyorduk. Anadoludan gelmişlerdi,
    fuarın güzeliği burada işte ama bildiğimiz firmaları da görmek isterdik.
    Sanırım 1,5 saat sonra herşeyi gezdik. Yeni teknoloji veya çözümler burada göremedik.
    Sanayi'e ağırlıklı, bize hitap edecek fuar değildi birdaki sefer bu fuara hanımı da alıp gideceğim.
    Hanım, ezelden beri avizelerimizi değiştirmek istiyordu bir türlü eve uygun bulamamıştı.
    Burada artık seneye kesin bulur.

paylasımlarınız ıcın tesekkurler..

resım cektırme olanagınız oldumu ? onlarıda paylasırsanız sevınırım.Bu krızde gectıgımız aylarda 4 mt stand 500 tl olan yerı bıle tutmakta zorlanan fırmalar vardı. Allah sonumuzu hayır etsin ne diyelim.

saygılar

Atoll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    haklısınız pahalıktan dolayı sanırım bir çok stand boş kalmıştı. Çin den gelen firmalar vardı. avize, ampül ve Led gibi malzemeler teşir etmişlerdi. Dediğim gibi yeni bir şey yoktu. Tabi bunu da derken UFO standı biraz yüreğimize su serpişti. Bunu reklam olsun diye daha önce yazmamıştım, ama şimdi olsun. Hak ediyorlar diye düşünüyorum. UFO 'yu biz infrared ıstıcı olrak tanıyoruz. ama onlar ciddi sanaye yönelik kurutma makineleri var. Bunlar Tekstil sektörde kumaşları kurutulması için makineler veya matbaa sektöründe kağıdı kurutulması için makineleri ve müşteriye özel çözümler de vardı. Bu örnekler biraz daha çoğalması.
    Malesef resim makine götürmedim, ama iyi ki hatırlatnız bana bir daki sefer kesin götürürüm.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler