User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
Şu an Off-Topic kategorisindeki Dürüstlük abidesi hk. isimli konuyu okuyorsunuz.
    Atoll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Dürüstlük abidesi hk.

Bu bizim medya bir tuhaf. Her şeyi makaraya sarıyor. bunlar yahuuu....
    Bu ara türkiyenin en dürüst (***8220;kendi ifadesi***8221;) gazeteci duayeniyle uğraşıyor.
    Yahu sana ne***8230;. . Ergenekon yetmiyormu ***8230;.

Reha Muhtar ile öyle dalga geçildi***8230;.. daha sonra Ali Kırca***8230;.. şimdide***8230;. Duayen, hemde dürüst olanı***8230;..

Yok vergi kaçırmış ***8230; yok habercileri mahkemeye veriyormuş***8230;. Yok namuslu gazeteciye çamur atılıyor***8230;.sözde***8230;. falan filan..

Niye yalan söylim adamı hazım edemiyorum***8230;. Biraz da OH olsun sesiz ve utanarak kendi kendime söylemiyorum değil.

Nedeni de şöyle:
    Hatırlıyorum bundan birkaç yıl önce Başbakan ile söyleyiş yapıyor, o zaman başbakan patronuyla baya iyi. O kadar yolsuzluk dururken, tutmuş bu Başbakana çanak sorular sormaya.

O günlerde Gemicik var***8230;. Hızlandırmış tren kazası var***8230; Unakıtan meclis affı var***8230;.Askeri yan gelip yatma yeri değil lafları var***8230;. Fındıkçıya küfür var***8230;. Birde ananı al git var***8230;.
    Dürüst kazeticisin hadi sor ve sıkıştır***8230;. Cık

AAA ***8230;. Bu soruları sormadı değil, sordu. Ama nasıl ?.... Çanak tutarak***8230;. Başbakanı oracık ta akladı***8230;..

O an filim kopmuştu***8230;***8230; kırılma orada.... oysa kahramanımdı....

O günlerde ki kendi gazetelerin manşetleri hatırlayan varmı? Anladınız ....sadece övgüler***8230;.. bende buna karşın... okur yorumları diye bölüm var bu gazetelerde, ne işe yarar bilmem. Ama yazim dedim***8230;.. yukardaki yazımı mealen yazdım***8230;. nedense bir türlü yayınlamadılar, bir kaç sefer de rica ettim***8230;. ne işe yarar bu okur yorumları ?

***8230;***8230;şimdi keyifle kendisini izliyorum. durduk yerde hazım almaya başladım, bunu anlayan varmı***8230;. ?
    Hatırlatıyorum: ***8230;..Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner***8230;.

Çok dürüst***8230;***8230;***8230;. Pah***8230;..

***8230;***8230;..Öylesine sizlerle paylaşim dedim***8230;.

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu konu uzar gider..

Biz ve bizim gibiler ne yazıkkı sadece düşünüyoruz ve yazıyoruz.Etrafımızda oluşturulan kısır döngüde maddi yaşam kaygıları yarın kaygılar olduğu sürece isteyen istediğini yapmaya devam eder.

Amacım kimseyle tartışmak değil iyisi ile kötüsü ile ben bu hükümeti beğeniyorum.Eleştiriyorum kızıyorum bağırıyorum ama ülke olarak 5 yılda bir başka parti gelip herşeyi baştan yapması kısır siyasi kavgalar olacağına kötünün iyisi diyorum ve yine mecburiyetten.

Ayrıca unutmamamız gereken birşey daha var Türk halkının yani bizlerin genlerinde var bazı şeyler.Başa kim gelirse gelsin bu sömürü düzeni devam eder.

Malum şahsa gelince bu işler böyle dönüyor.O şahıslardan birinin işlerini yaptık bir süre.O kadar emekten bahseden kişilerden aylarca paramızı zor kurtardık.Ekranda sallamak kolay nasılsa bizler balık hafızalıyız.Herşeyi unuttuğumuz gibi bunuda unuturuz.

Bu düzen böyle gelmişşşşş böyle gider...kader kısmet

saygılar

mbaynbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tüketici toplum olduk bizde yurt dışından tarhana çorbası, bulgur pilavı getirip satsak acaba
    amacım tartışmak değil bu işler nereye kadar gidecek kendi kendime merak ediyorum o kadar

yukardaki konu bitmiştir başka bir konu:Hiç kimse merak etmesin bu düyanın yıkılmasına gerek kalmayacak,insan oğlu kendi neslini bitirecek gibi görünüyor.Yem fabrikalarında inek yemi yapılır. mısır gibi
    bitkilerin yanında yem imatatında yemin içine kırılmış kemik ile karışım yapılır ve bu küçük top parçalar halinde yem olur. Sonuç:Ot Yeğen İneklere et yediriliyor,delidana,kuş gribi,domuz gribi yeni hastalıklar ortaya çıkmaya başladı bekleyelim görelim geni değişen domates,biber ...vs bitkilrden ne hastalıklar ortaya çıkıp insan oğlunun neslini bitirecek.İnanın arkadaşlar ben ekmek alırken unların içine konulan beyazlatıcılar aklıma
    geliyor ekmek bile almak istemiyorum.İnsanoğlunun kapitala(paraya)sahip olma hırsından korkuyorum.Kapitalin(Paranın) dini,imanı yotur derler ya

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler