User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
Şu an Alarm Sistemleri kategorisindeki satel harici siren isimli konuyu okuyorsunuz.
    adirha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Smile satel harici siren

selam arkadaşlar ben foruma yeni üye oldum ve gerçekten böyle bir forum gerçekleştiren ve devamlılığını sağlıyan herkese çok teşekkür ederim , birde bilgilerini paylaşan arkadaşlarada çok teşekkür ederim inşallah benim de size faydam olur

sizlerden ricam SATEL SD-3001 Flaşörlü Harici Siren bağlantı sı ile sorun yaşıyorum tetikleme veremiyorum bağlantı şekli ve tetikleme verme şeklini ile ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim .teşekkürler şimdiden

mbaynbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu kadar yardımcı olabilirim genelde hırsız alarmı olarak kullanılır,sirenin içinde 12v,1,3 A akü vardır,besleme kaynağı mesafeye göre değişir 13-15 V DC olmalı, bağlantı uçlarından sorun yaşayacağını zannet miyorum.
    aküsü bozulmuş olbilir,elektronik denresi bozulmuş olabilir,besleme devresi uzakta kalmış yeterli gerilim gelmiyor aküyü şarj ettirmiyor olabilir, her çihazın içinden bağlantı şeması çıkıyor, kolay gelsin benden bu kadar

adirha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekkür ederim daha teknik servis masasında ve ikinci el olduğundan bağlantı şeması yok ve besleme aküsüde yeni sto uçlarından teiklme almıyor jumper ayarlarındanmı kaynaklanıyor anlıyamadım bir kaç kez değişiklik yaptım ama sadece melodiler değişiyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler