User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
Şu an Alışveriş İş İlan Panosu kategorisindeki Elektrik Panosu Imalati isimli konuyu okuyorsunuz.
    SARAYPANO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Elektrik Panosu Imalati

-----------------------------------------

mbaynbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    böylesine kötü reklam görmedim,montaj pesoneli diye bahsediyorsunuz.demekki bir elektrik mühendisi,elektrik teknikeri,elektrik teknisyeni yok, ben eksiklerinizi belirledim o kadar,forumlar reklam yeri değil bilgi paylaşım yeridir,pano konusunda bildikleriniz varsa yazarsınız,resimlersiniz...vs

Atoll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu tip sitelere, katılımcılara kendi reklamını yapmalarını bende etik bulmuyorum.... yaptığı işleri bize anlatsın .... sorunları nasıl giderdiklerini anlatsınlar....

Böyle yapma dediğimizde maalesef yanlış anlaşılıyor, kırıcı oluyormuşuz (öyle dediler bi sefer bana....)

Geçen sefer biri burada kablo konusunda " bu sitede (link) tüm sorunlarınıza cevap bulursunuz" demişti. Baktığımda hiçbirşey yok... biryerde yazmış " yapım aşamasında, bana da direk sorabilirsiniz" .... polemik olmasın diye birşey söylemedim....

Bence başta yöneticiler buna müsade etmemeli.... birde bu tip siteleri kötüye kullanalanlara müsade etmemeliler... ödevimi yap diyene, mesleği bilmeyene tüyo vermek gibi.... ben elektrikçi olarak berbercilik yapmıyorum ya... bir berber niçin elektrikçi oluyor....
    o arkadaşları uyarıp soruları daha netleştirmelerini istemeli yada burası bir mesleki paylaşım site olduğunu hatırlatmalı.....

bir komik soruya ... mesleğin ne eğitimin ne diye sormuştum.... vay sen mi sorarsın....
    .... herneyse, öylesine paylaşmak istedim....

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sn.atoll ve manbay.

Önerileriniz için teşekkürler.Zaten bu mesaj gibi birçok mesajı silmek zorunda kalıyorum.

Bu tip mesajları genelde kullanıcılar değil web sitesi tasarımına yeni başlamış 16 17 yaşındaki çocuklar para karşılığında yapıyor genellikle.

Örnek ben sizin sitenizi 200 foruma yazarım 50 tl gibi.İçerik olarak ne olduğu önemli değil amaç sadece isminin biryerlerde geçmesi.

Bu mesajıda diğerleri gibi siliyorum.

teşekkürler..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler