User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası
Şu an Aydınlatma kategorisindeki mağaza aydınlatması isimli konuyu okuyorsunuz.
    mbaynbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kou67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar sağolun aydınlatma firmalarını aradımve yardım ıstedım .uygun armatür ve lambaları soylediler.
    sonuc olarak downloıght armatür kullanmaya karar vedim yaklaşık 90 2x26 W downlight ve 12 adet 2x28 W T5 ile aydınlatma yapacağız.
    Onlar sadece ellerindeki malzemeye göre çözüm üretirler,bahsettiğiniz firmalar için satmak daha önemli,tecrübe kazanınca anlaşılıyor ...dikkat!

mavianka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Efendim, size homojen aydınlatma için her açıdan en iyi çözümü önermişler. T5 flüoresan lambalar, tekstil gibi renklerin önemli olduğu yerelr için renk geriverimi ve mağaza gibi belirli saatler arasında sürekli olarak aydınlatılacağı içinde flüoresan özelliği açısında yerinde çözüm önerileri. Günün saatlerine veya dükkan kapandıktan sonraki zamanlar için daha düşük bir aydınlatma istiyorsanız size önerim DALI sistemli gün ışığı sensörlü bir dimmerleme sistemi olacaktır.

Eğer, mağazanızın duvar, tavan ve zemin malzemeleri veya renklerini de söylerseniz, size uygun olacak lamba modeli ve sayısını da T5 sistemi için belirtebilirim.

BeaMühendislik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Led aleminyum profile kapak ürünleri özel ürün üretimi ve satış hizmeti vermekteyiz ilgililere
    Duyrulur

Bea Mühendislik profilleri

Berkay Ünal

+905323765604

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler