User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası
Şu an Aydınlatma kategorisindeki elektrik kesintisinde karanlıkta kalmayın isimli konuyu okuyorsunuz.
    uzmanhakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

elektrik kesintisinde karanlıkta kalmayın

***8226; Piyasada iç ve dış mekânların aydınlatılması için tavan, duvar gibi düz zeminlere montaj edilerek kullanılan aydınlatma armatürleri bulunmaktadır. Ancak bu armatürler elektrik kesintisinde çalışmamakta ve ortamın aydınlatılması için akü ile çalışan lambalı ışıldaklar, şarjlı lamba veya mumlar kullanılmaktadır.
    ***8226; Şarjlı ışıldaklar ise elektrik kesildiğinde otomatik devreye girerek aydınlatma yapmaktadır. Bu tür aydınlatma gereçleri elektrik anahtarından kontrol edilemediği için kesinti boyunca sürekli yanmak zorunda veya üzerinde bulunan açma kapama anahtarından kontrol edilmektedir.
    ***8226; Bu buluş yukarıda bahsedilen dezavantajların üstesinden gelebilen ledli

Aydınlatma armatürü olup, özelliği; şebekeden gelen elektriğin kesilmesi

Durumunda, led devresine enerjisini sağlayan 1.2v luk nikel cadimyum şarjlı

Piller devreye girerek, aydınlatma işlemini elektrik kesintisinde de Gerçekleştirmesidir

***8226; Bu ürünümüz elektrik kesintisi halinde 7 saat bulunduğu ortamı

Aydınlatmaktadır böylelikle elektrik kesintisinde ortamda bir panik olmamakla

Beraber yaşam devam edebilmektedir bu aynı zamanda deprem yangın doğal

Afetlerde doğabilecek elektrik kesintilerin dede insanları karanlıkta kalmaktan

Kurtarabilecek bir üründür çünkü bu ürün devamlı mekânda normal aydınlatma

Olarak ta kullanıldığı için şajz her zaman dolu ve hazır olacaktır

***8226; Günümüzde kullanılan ışıldakların en büyük problemi belli bir zaman geçtikten

Sonra aküleri bitmekle beraber ışıldakta atılmaktadır biz bu sorunu çözmek için

Ürünümüzde şarj edilebilen piller kullanarak teminini her hangi bir market

Bakkal dan bile yapabileceklerdir.

BAYİLİKLER OLUŞTURULACAKTIR
    UZMANLAR ELEKTRİK 0212 211 01 97 - 216 29 77 -0533 239 37 05

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hakkı bey

reklam seklınde yaptıgınız yazının devamında urun hakkında resımlı olarak tanıtımda bulunursanız daha yararlı olur en azından daha cok fıkır sahıbı olmus oluruz.

Sonucta ınternete bır ılan verıyorsunuz urununuz hakkında ne bır ınternet sıtenız nede urun hakkında yorum yapabılecegımız bır resım bulunmakta.

saygılar

Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.facebook.com/groups.php?r...id=79559268043

arkadaşlar ürün hakkında bi tanıtım filmi ilgilenenlere duyrulur

mbaynbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle verdiğiniz linke girmek için üye mi olacağız, yani posta adresimizi vereceğiz,gereksiz postalardan bıktık zaten(anlamsız buluyorum amaç e-posta adresi toplamak gibi geldi bana)
    sizin doru dediğini reklamını yaptığınız olay yeni değil gayet basit,şurasını unutmayın sısteme sabit olan herşeyde bir elektrikci çağırmak gerekir,bizler için basit olur ama bu işten anlamayanlar için daha zor olur.
    şarjlı pillarin akımı ile şarjlı akülrin fiyatlarını akımlarına göre hesaplarsanız durumu daha iyi gözlersiniz,ayrıyeten akü değiştirmeye sorun eden elektrikten anladığını şüphe ederim. Sözünü ettiğiniz armatürlerin tavan yakın yerde olacağını düşünürseniz evin ensıcak yerinde olduğunu pillere olumsuz etkilediğini bimeniz gerekir.Bu tür şarjlı çihazların 0 ile 40 derece arasında çalıştığını unutulmamalıdır. bence acele etmeyin biraz daha düşünün en iyisini yapmalısınız.Ebadı mümkün olduğu kadar küçük olmalı.TSE belgesi kesinlikle olmalı. Bizim yazdıklarımız tavsiyr niteliğindedir.Üye ve posta adresi isteme konusunun yanlış olduğunu düşünüyorum ve yadırgıyorum. kolay gele

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mbaynbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle verdiğiniz linke girmek için üye mi olacağız, yani posta adresimizi vereceğiz,gereksiz postalardan bıktık zaten(anlamsız buluyorum amaç e-posta adresi toplamak gibi geldi bana)
    sizin doru dediğini reklamını yaptığınız olay yeni değil gayet basit,şurasını unutmayın sısteme sabit olan herşeyde bir elektrikci çağırmak gerekir,bizler için basit olur ama bu işten anlamayanlar için daha zor olur.
    şarjlı pillarin akımı ile şarjlı akülrin fiyatlarını akımlarına göre hesaplarsanız durumu daha iyi gözlersiniz,ayrıyeten akü değiştirmeye sorun eden elektrikten anladığını şüphe ederim. Sözünü ettiğiniz armatürlerin tavan yakın yerde olacağını düşünürseniz evin ensıcak yerinde olduğunu pillere olumsuz etkilediğini bimeniz gerekir.Bu tür şarjlı çihazların 0 ile 40 derece arasında çalıştığını unutulmamalıdır. bence acele etmeyin biraz daha düşünün en iyisini yapmalısınız.Ebadı mümkün olduğu kadar küçük olmalı.TSE belgesi kesinlikle olmalı. Bizim yazdıklarımız tavsiyr niteliğindedir.Üye ve posta adresi isteme konusunun yanlış olduğunu düşünüyorum ve yadırgıyorum. kolay gele
    haklısınız.

Bende onu belirttim zaten çevresi yoksa en azından burda bize sorabilir.Maddi olarak karşılayamazsanız ürün karşılığındada size bir web sitesi kazandıralım.

En azından reklamınızı yaparken yeni ve yapılmamış ürün olarak bir farkınız olur.İletişime geçelim.

saygılar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler