User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası
Şu an Otomasyon Kumanda P.L.C. ve P.I.C kategorisindeki uzaktan k***111;ntrol isimli konuyu okuyorsunuz.
    ozgururhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    artezyan kuyunuzdaki motora bir adet sürücü ve bir adet Plc alın. örneğin en ucuz plc vipa marka olabilir. sıvı seviye rölesi ile plc pogramı yapabilirsiniz. bulunduğunuz yer ile sürücü arasına fiber optik kablo çekin(metresi 1 ytl). bu şekilde sorununuz tam olarak çözülür.

bolanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    internette olsaydı bildiğim kadarıyla scada ile hertürlü kontrolü yapabiliyorsun.

habat68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba,
    RF ile 1 km gibi mesafelerde iletişimi hiç düşünmemenizi tavsiye ederim, satıcı firmalar çok yüksekten atıyorlar ama iş uygulamaya gelince problem yaşanıyor. En kesin fakat pahalı çözüm GPRS üzerinden yani uydu iletişimidir. Phoenix Contact ile ilgili işletmemde deneme yaptım, çok uzak mesafelerde zaten iddialı değiller, yakın mesafede de ialıcı ve vericinin biri birini her zaman ner görmesi gerekiyor, bu mümkün değilse sorun yaşanıyor...

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhaba
    bu konu hakkında geliştirmiş olduğumuz GSM tabanlı sistemimiz sizin ihtiyacınızı karşılayacak niteliktedir.Bilgilerinize. www.federalguvenlik.com Ali GÜr
    0 532 357 92 49

Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mrb lar uzaktan start-stop için geliştirdiğimiz Start-Stop ünitesini incelemeniz sorununuza çözüm getirecektir.Ali GÜR
    0 532 357 92 49
    www.federalguvenlik.com

nefer87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Wink

Alıntı Teknikadam_41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ELEKTRİK DEPONUN BULUNDUĞU YERDE DİYOR ADAM ARTEZYEN KUYUSUDA 1 KM UZAKTA DİYOR DALGIÇ POMPA KUYUDA OLACAĞINA GÖRE KABLOSUZ ENERJİ İLETİMİDE İCAT EDİLMEDİĞİNE GÖRE ??? BEN BU ÖNERİLERDEN HİÇ BİR ŞEY ANLAMADIM BİRİSİ AÇIKLAMA YAPARSA SEVİNİRİM. SAYGILARIMLA...
    ustam kumanda sistemi kurmayı planlıyorlar...yani alıcı ile verici arasnda kablo kullanmadan kumanda yapmayı düşünüyorlar nasıl olsa pompanın olduğu yerde de enerji varmış mantık lı bence...ben bir öğrenci olarak biraz ukalalık edeceğim ama acaba küçük bir scada sistemi kurulsa nasıl olur hem sistemi izleme fırsatı da elde edilmiş olur diye düşündüm ama maliyeti nasıl olur bilemicem...saygılar...

Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mrb lar ...bizim yapmış olduğumuz sistem GSM tabanlı çalışan bir sistem.dolayısıyla kablo gibi bi sorunumuz yok,ayrıca sistemde meydana gelebılecek değişiklikler anına kişinin cep telefonuna msj olarak gelıyor,
    www.federalguvenlik.com inceleyebılırsınız. Ali GÜR
    0236 712 00 44
    0532 3579249

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler