User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arası
Şu an Genel kategorisindeki Oda Başkanlığı Adına isimli konuyu okuyorsunuz.
    COSKUNEMRE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Oda Başkanlığı Adına

Değerli arkadaşlarım meslektaşlarım öncelikle telefonla arayıp mail atıp başarılar dileyen dost arkadaş meslektaşlarıma çok teşekkür ediyorum.Bu yolda Teknisyen Tekniker Tek.Öğretmenler ve bünyemizde bulunan arkadaşlarıma Elektrik Tesisat,İklimlendirme Soğutma ve Isıtma, Elektrikli Ev Aletleri , Bobinaj,Telekom.ve Odamıza kayıtlı üyelerimize En iyi hizmeti verme adına Ekibimle birlikte bu yola çıktık.Forum Sitemizde Başarılar dileyen Büyüklerime Abilerime ,Kardeşlerime arkadaşlarıma tekrar tekrar teşekkür ederim.

Bu Hizmet yolunda Rakip Arkadaşlarıma da başarılar diler,ALLAH (C.C) Yar ve yardımcımız olsun.Saygılarımla.
    CoşkunEmre Elektrik ANTALYA
    coskunerdi@hotmail.com
    coskunerdi07@gmail.com

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sn. Coşkun EMRE

Gerçekten sevindim,İnşaallah hayırlı olur.

Manavgat ta yapılmasını istediğiniz bir konu olursa elimden geleni yapmaya çalışırım.

saygılar

Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı temenniler benim için de geçerli..

saygılar

mbaynbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çoskun temiz kişiliğin var,başarılar dilerim , ama bazı yölerine açığa vurmasan iyi olur,Çünkü burada mesleki
    dayanışma önemli

Banned Halilusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı COSKUNEMRE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlarım meslektaşlarım öncelikle telefonla arayıp mail atıp başarılar dileyen dost arkadaş meslektaşlarıma çok teşekkür ediyorum.Bu yolda Teknisyen Tekniker Tek.Öğretmenler ve bünyemizde bulunan arkadaşlarıma Elektrik Tesisat,İklimlendirme Soğutma ve Isıtma, Elektrikli Ev Aletleri , Bobinaj,Telekom.ve Odamıza kayıtlı üyelerimize En iyi hizmeti verme adına Ekibimle birlikte bu yola çıktık.Forum Sitemizde Başarılar dileyen Büyüklerime Abilerime ,Kardeşlerime arkadaşlarıma tekrar tekrar teşekkür ederim.

Bu Hizmet yolunda Rakip Arkadaşlarıma da başarılar diler,ALLAH (C.C) Yar ve yardımcımız olsun.Saygılarımla.
    CoşkunEmre Elektrik ANTALYA
    coskunerdi@hotmail.com
    coskunerdi07@gmail.com
    Ne dediğin belli değil ? Oda başkanı mı oldun? hangi odanın başkanı oldun? yarım yamalak ifadeler ! Forum sitenizde başarılar dileyen falan demişsin forum mu açtın ? Birşey anlayan varsa açıklasın lütfen

berkemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forum üyemiz olan Coşkun Emre kardeşimize BAŞKANLIK yarışında başarılar dilerim.
    Forum üyesi olan arkadaşlarımızın böyle etkinliklerde biryerlere gelmesi bizler için gurur vermektedir. yolu açık olsun başarılar dilerim.

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Halilusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne dediğin belli değil ? Oda başkanı mı oldun? hangi odanın başkanı oldun? yarım yamalak ifadeler ! Forum sitenizde başarılar dileyen falan demişsin forum mu açtın ? Birşey anlayan varsa açıklasın lütfen
    sn. halilusta

Bakın halen size karşı elimden geldiğince doğru kelimeler kullanmaya gayret edeceğim.

Amacınız nedir ?

Her mesajınızda anlamsız eleştiriden öteye gitmeyen kendi yazdığınıza kendiniz gülen bir yapınız mevcut.
    Siyaset yapmayı sevmem ama cümleler olarak deniz baykal gibi muhalefet anlayışınız var.

Eğer gerçekten isminiz gibi ustaysanız sizin yetiştirdiğiniz çırak, kalfa ve diğer elemanlar hatta halen varsa yetişmeye çalışanlara Allah'tan sabır diliyorum.

not:Lütfen yine aynı şekilde yazmayın daha öncede başka bir konuda tartıştık.Ayrıca başka bir konuda benim mantelitem hakkında abuk sabuk bir konuşma yapmışsınız oraya verdiğim cevabı buraya taşımıyorum.

saygılar

Coşkun bey mesajınızda kirlilik yarattıysam özür dilerim, tekrar başarılar.

COSKUNEMRE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tüm dost arkadaş ve ELEKTRİKFORUM üyeleri arkadaşlarıma görüşlerinden dolayı( olumlu veya olumsuz )saygı duyuyorum.Saygılarımla.

Atoll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tebrik ederim, yardımcı olabilirsek sevinirim...

mbaynbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Halilusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın Halilusta diyorum, çünkü tanımadığım insana herşeyden önce insan olduğu için saygı duymalıyım.
    Benden bu kadar anlayana sivri sinek saz,anlamyana davul zurna az.
    Sayın Halilusta! Coşkun Emre ve akdaşları Antalya Elektrikciler Odası yönetim kuruluna aday olmuşlar.
    Herhalde biraz anlaşıldığını zannediyorum. Lütfen birbirimize karşı saygılı olalım.
    SAYIN COŞKUN EMRE'nin .BU İŞE LAYIK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.
    elektrik mühendisi m.bay.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler