User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Sınavlar ve Eğitim, Seminer Haberleri, FUAR Etkinlikleri kategorisindeki SEMİNER: Bursa İş Sağlığı ve İş Güvenliği Çalıştayı 09-10.10.2009 isimli konuyu okuyorsunuz.
    Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

SEMİNER: Bursa İş Sağlığı ve İş Güvenliği Çalıştayı 09-10.10.2009

09-10 EKİM 2009 Tarihinde Bursa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonunda
    yapılacak olan BURSA İŞ SAĞLIĞI ve İŞ GÜVENLİĞİ ÇALIŞTAYI broşürü ektedir.
    Tüm konu ile ilgelenenlere duyurulması dileğiyle.

Banned Halilusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Denetleme yok , kontrol yok , ondan sonra iş güvenliği eğitimi kim uyacak, yaptırımı olmayan uygulamalar için hangi tesis buna bütçe ayıracak?
    Bu işler için önce zemin alt yapı hazırlanır ondan sonra bu eğitimler verilir aksi taktirde kuru gürültü bu işler seminerde uyur insanlar.
    Amaç işçi sağlığı ve iş güvenliği için zemin hazırlamakmış tuzla tersanesinde kaç kişi öldü ? sonrasında neler yapıldı? bir öğrenin bakalım ondas sonra seminerler verin çaylı kurupastalı şenlik havasında.
    Oda havuz yapsın kurtlar sofrası gibi yandaşlarını toplayıp topraklama ölçümü için belge versin.Başkasını havuza dahil etmesin etse bile ölçüm için görevlendirme vermesin.
    Oda misem kapsamında !!! mühendise 3 günlük !!! eğitim !!! versin. Yetkilendirme veriyorum ayağına üyelerini soysun elalemin ağzına bizleri sakız etsin bizleri rezil etsin. Kurumu ticarethaneye çevirsin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)