User Tag List

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
63 sonuçtan 11 ile 20 arası
Şu an Sektörel Video ve Resimler (Sadece Elektrik, Elektronik, Bilgisayar v.b. konularda) kategorisindeki ELEKTRİK TESİSATI RESİMLERİ (Mutlaka bakın!!) isimli konuyu okuyorsunuz.
    Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özellikle hunca2ya teşekür ediyorum.
    talebe34 sana da teşekkürler

Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kamu kuruluşunda elk.mühendisiyim. Doğal olarak bu ve benzeri görüntülere her gittiğim kabulde karşılaşıyorum. Bu hataları yapanlar herşeyi doğru yaptığını iddia eden bizleriz. Lütfen mesleğinizi hafife almayalım. Daha özenli çalışalım, çalıştıralım.

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sönmez Nickli Üyeden Alıntı
    Kamu kuruluşunda elk.mühendisiyim. Doğal olarak bu ve benzeri görüntülere her gittiğim kabulde karşılaşıyorum. Bu hataları yapanlar herşeyi doğru yaptığını iddia eden bizleriz. Lütfen mesleğinizi hafife almayalım. Daha özenli çalışalım, çalıştıralım.
    Amacımız bu zaten.Paylaşımlarınız sayesinde en azından bir çok meslektaşımız bilgilenecek.

saygılar

osman249 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MERHABALAR BEN FORUMA YENİ KATILDIM BİR KAMU KURULUŞUNDA BU İŞLERLE İLGİLENECEĞİM MESAJINIZ O YÜZDEN İLGİMİ ÇEKTİ PAYLAŞTIĞINIZ RESİMLER İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKÜR EDERİM [img]smileys/smiley32.gif[/img]

fahriacikgoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sn.WebMaste®
    İlginiz için teşekkür ederim.Hepsi yoruma muhtaç resimler.Hunca'yada teşekkür ederim emekleri için.Demekki böyle çalışıyormuşuz.Tokat yemiş gibi oldum.O işleri inşaatçılar makinacılar yapmadı.İçimizden birileri yaptı.
    O resimleri görünce aklıma geldi anlatayım.Kusura bakmayın.
    Bir Resmi kurumun A.G. ve kompanzasyon panoları yenilenmiş.Trafo Ana A.G panosuna dağıtım ve kompanzasyon panoları 60 mt. mesafede.TR.Ana panosu üç çıkışlı. Kompanzasyon panosu bulunduğu yerde tek çıkışı kompanze edecek şekilde bağlanmış.Bu 60 mt.lik mesafe her yer beton.Tesiste görevli elektrikçi arkadaşlara kompanzasyon panosunu sökün Ana panonun yanına monte edin dedim.Mümkün değil dediler.O zaman TR Ana Dağıtım panosundan Kompanzasyon panosuna rölenin akım bilgisi için kablo çekin dedim.Bir kablo çekmişler.Sn.Huncayı oraya getirmek lazım.Fotoğraf albümüne katkı yapar...)) Rezalet.damdan çatıdan.duvardan Kompanzasyon panosu iş yapıyor ama görüntü feci.. Paylaşmak istedim.

tmos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu resimler malesef bu işle uğraşan gözü açık hiç kimseye yabancı değil. Bunların anlattığı tek şey, insan hayatının memleketimizde hiç sayıldığıdır.Keşke farklı olsaydı... Arkadaşımız bunlara dikkat çekerek teknik bir konu yazmaktan çok daha aciliyeti olan bir konuya dikkat çekmiştir, kendisine teşekkür ediyorum. Umarım böyle duyarlı insanların sayısı artar ve halkın bilinçlenmesine yardımcı olunur.

seraya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet gerçekten bunlar ders alınacak kareler belki bu karedeki işlemleri yaparken bir saatimizi daha verip düzenli ve güvenli bi şekilde yapsak sanırım biraz daha canımızın ve malımızın ömrünü uzatmış olruz tekrardan çok teşekkürler saygılar....

tanerbican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

gerçekten rezalet

devlet elektrik tesisatı yapan insanlardan diploma sormuyosa bu gibi rezaletler herzaman olur.ve olacaktır

Capasitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk iki resimdekiler yapıdaki metal yüzeyleri topraklamak amacı ile yapılmış olabilir...
    Ama diğerleri tam anlamı ile FELAKETTTT...

zuleyhadurmus58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhaba.gerçekten öğretici resimler bunlar .Yaşar Eren arkadaşımızın dediği gibi bilyoruz ama tekrar hatırlattığın için teşekkürler.şu son resmin ,evimizde sık rastalanan bir durum prizin dili olsa neler söylerdi kimbilir

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler