User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası
Şu an Autocad Çizim Örnekleri kategorisindeki iç tesisat projesi isimli konuyu okuyorsunuz.
    funay_eem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MERHABA
    BEN BİR RESTORANT PROJESİ ÇİZİYORUM.BODRUM VE ZEMİN KAT VAR.BODRUM BETON,ZEMİN KAT AHŞAP YAPILACAK.GİRİŞ ZEMİNDEN ANA PANOYU BODRUMA KOYMAM İSTENİYOR(ZEMİN AHŞAP OLDUĞU İÇİN).YER BİRAZ EĞİMLİ VE BODRUMDAN GİRİŞ YOK SADECE BODRUM DUVARININ BİR KISMI YÜZEYDE.ANA PANOYU BODRUMA NASIL ALMALIYIM YANİ ANA PANO BODRUMDA OLUR MU?DİREKTEN GİRİŞİ NASIL SAĞLARIM.SON OLARAK KOFREYİ NEREYE KOYACAĞIM.YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM.

Benzer Konular
    elektrik tesisat projesi
    elektrik tesisat projesi elektrik projesi lazım acil bildiğiniz link yada dosya varmı acaba smileys/smiley19.gif smileys/smiley5.gif smileys/smiley5.gif
    [Video] Komple Elektrik Tesisat Projesi Çizimi
    [Video] Komple Elektrik Tesisat Projesi Çizimi Komple Elektrik Tesisat Projesi Çizimi ...
    250 kVA lık Jeneratör Projesi
    250 kVA lık Jeneratör Projesi GÖRÜNTÜ PEK İYİ DEGİL AMA GÖRSEL OLARAK MESLEKTAŞLARIMA YARDIMCI OLUR SANIRIM
    iç tesisat projesi
    iç tesisat projesi merhaba arkadaşlar...bir iç tesisat ödev çalışması için autocad de çizilmiş herhangi bir 4-5 katlı bir binanın mimari projesini nasıl bulabilirim .....
    iç tesisat
    iç tesisat merhaba, asma tavan yapılmış bir toplantı odası ve müdür odasına nasıl bir aydınlatma yapmak doğru olur?spot uygun olur mu?yada farklı bir görüşünüz...

umitsaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sayın funay
    Zemin kat ahşap olduğu için ve restaurant zeminde olduğundan yer işgal etmemek ve ayrıca yangın konusunda risk almamak için panoyu bodruma koymak akıllıca bir işlem. eğer projeyi ben hazırlıyor olsaydım. Borum kat tabliyesinde sorti ve linye hatlarını döşetirdim. Panoyu bodrum kata koyduğumdan linye hatları bodrum duvarı içericinden tabliyeye rahatlıkla emniyetli bir şekilde geçirilebilir. Ahşap duvara priz ve aydınlatma armatürü koymak yangın açısından risk taşıdığı için Zemin katta döşeme üstüne 40x40 ebadında döşeme altı priz kutuları kullanılabilir. Bunlar genelde büyük bürolarda vergi dairelerinde alan çok geniş olduğundan (bankalarda örnek olabilir) kullanılmakta Kapak altında zayıf akım ve kuvetli akım gerekiyorsa data hatları için prizler konulmaktadır. Armatür olarak endirek aydınlatmalı lambader ( ayaklı lamba) kullanılabilir. Bu sayede işletmeci zevkine göre aydınlatma armatürü alır istediğinde geğiştirebilir. Arşivimde bulursam döşeme altı uygulamasını forma kayabilirim iyi çalışmalar

funay_eem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ümit bey teşekkür ederim.çizdiğim projede ahşap bölmede prizler,aplikler ve sarkıt armatürler kullandım.zeminde anahtar kullanmak yerine kumandayı w-otomattan yapıyorum.kablo olarak antigron yanmaz kablolar kullanılacak ve yangın koruma şalteride kullanıyorum yine de yangın açsından problem oluşturur mu?ayrıyeten ana panoyu alta aldım ama zemine yine bir tali pano koymam gerekiyor.zeminin aydınlatmasını tali panodan yapıp zemindeki priz linyelerini ana panodan mı getirsem?

umitsaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dediğiniz olabilir. Ayrıca halogen free ( alev almaz ) kablo kullanılması uygun olur

KILCIX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel fikirler var.

metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    halogen free alev alır ama dumansız yanar kesinlikle zehirlemez uygulamasını ve testini ben yaptım

Teknikadam_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    EVET METİN ARKADAŞIMIZ DOĞRU SÖYLÜYOR HALOGENFREE AYNEN SUGARFREE KELİMESİNDEKİ GİBİ HALOJENSİZ, ŞEKERSİZ HALOJEN İHTİVA ETMEZ YANİ DUMANI ZEHİRLEMEZ ALEVALMA SÜRESİ NORMAL KABLOYA GÖRE ÇOK DAHA UZUNDUR. SAYGILAR...

alisaracoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ELİNE SAGLIK

karamancelebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    programı görebilirsekteşekkür edeceğiz

deneme_78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eline sağlık

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)