User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası
Şu an Alarm Sistemleri kategorisindeki ALARM KABLOSU VE ÖZELLİKLERİ isimli konuyu okuyorsunuz.
    gold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sen paradoksu boş ver yaramaz o sana. www.eotomasyon.comfirma adresini buradan al. orada ali olacak benim selamımı söyle muğladan gold güvenlik mustafa de . dsc panel vardır.ondan al. yan tarafta teknik servisi var mustafa abi vardır orada onada selamımı söyle orada paneli kur incele göstersinler sana alıcağın malzemeleri kur dene gör öyle al onlar zaten gerekli özeni göstereceklerdir sana.kablo için ve kamera için başka bir adres vericem sana. bunlar piyasanın en iyileridir bi sıkıntı yaşamazsın.yaşarsanda ben burdayım. alarm sistemlerinin kralı DSC dir

mehmet95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    paylaşım yapan her arkadaşın emeğine sağlık...

Teknikadam_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ALARM VE OTOMASYON SİSTEMLERİNDE LIY(St)CY KABLOYA ALTERNATİF JY(ST)Y KABLODUR KESİTLERİ LIYCY KABLOYA GÖRE FARKLILIK ARZEDER GOLD'UN ÖRNEĞİNE MUADİL 2x0,8MM2 JY(ST)Y YADA 2x2x0,8MM2 JY(ST)Y KABLO KULLANILABİLİR. ELEKTRİK_54 ARKADAŞIM SORMUŞ NERDE BULURUZ TOPTANCILARINI DİYE MESELA;[OKMEYDANI PERPA İŞHANI] SAYGILARIMLA...

elektrik_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehmet95 Nickli Üyeden Alıntı
    paylaşım yapan her arkadaşın emeğine sağlık...
    paradox yaramazmı diyorsun? dsc ile aralarındaki avantaj ve dez avantajlarını iletebilirsen sevinirim.
    birde o verdigin adresten toptan fiyatına verirlermi bana? sonuçta bende satıcam.

elektrik_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gold Nickli Üyeden Alıntı
    sen paradoksu boş ver yaramaz o sana. www.eotomasyon.comfirma adresini buradan al. orada ali olacak benim selamımı söyle muğladan gold güvenlik mustafa de . dsc panel vardır.ondan al. yan tarafta teknik servisi var mustafa abi vardır orada onada selamımı söyle orada paneli kur incele göstersinler sana alıcağın malzemeleri kur dene gör öyle al onlar zaten gerekli özeni göstereceklerdir sana.kablo için ve kamera için başka bir adres vericem sana. bunlar piyasanın en iyileridir bi sıkıntı yaşamazsın.yaşarsanda ben burdayım. alarm sistemlerinin kralı DSC dir

paradox yaramazmı diyorsun? dsc ile aralarındaki avantaj ve dez avantajlarını iletebilirsen sevinirim.
    birde o verdigin adresten toptan fiyatına verirlermi bana? sonuçta bende satıcam.

gold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en önemlisi paradoksta dialer yok. dsc de var.paradoks sadece akm merkezi olanlar için

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler