User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası
Şu an Spor kategorisindeki Vur vur inlesin, Türkiye dinlesin isimli konuyu okuyorsunuz.
    Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Vur vur inlesin, Türkiye dinlesin

Vur vur inlesin, Türkiye dinlesin

Timsah, İstanbul Belediye kazasına sevinenlere, Antalya karşısında cevap vermeye hazırlanıyor

Şampiyonluk yolunda yine final niteliğinde bir karşılaşma. Lider Bursaspor, ligin rahat takımı Antalyaspor'u yenip bir engeli daha aşmayı planlıyor. Saat 19.00'daki mücadeleyi Bülent Yıldırım yönetiyor.

Her maçı büyük bir heyecanla beklenen ve iple çekilen lider Bursaspor, bugün evinde Antalyaspor'u ağırlıyor. Geçtiğimiz hafta İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a yenilerek avantajı kaçıran Yeşil Beyazlılar, bugün yine muhteşem taraftarının desteğiyle Güney ekibini yenip zirvedeki yerini korumayı hedefliyor. Atatürk Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak ve Bülent Yıldırım'ın yöneteceği karşılaşmayı LİG TV canlı yayınlayacak. Bursaspor'da cezalı Turgay ile sakat Serdar Aziz dışında eksik bulunmazken, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ınm Turgay'ın yerine Batalla'ya sahaya sürmesi bekleniyor. Mehmet Özdilek yönetimindeki Antalyaspor'da ise cezalı Yalçın bugün forma giyemeyecek.

19.00/LİG TV-CANLI

mbaynbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    önemli olan şampiyonluk ise bekleyip görmek gerekir

siirtlander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    önemli olan şampiyonluk değil bence....
    önemli olan ne biliyor musunuz. kısa bir anımla anlatayım....

sanırım 90 lı yılların sonu ya da 2000 li yılların başıydı. gaziantepspor futbol takımı ligde bugün bursanın olduğu gibi şampiyonluk mücadelesi veriyordu. o zaman bir gaziantep-galatasaray maçı öncesi gazetelere göz atıyorum ve okuduğum bir yazarın yazısını hala unutamıyorum. mealen yazar şöyle diyordu.
    "şampiyonluğa oynayana iki takımın maçı için gaziantep'e gitmeden önce şehrin havasını merak ediyordum. yollarda göreceğimiz kırmızı-siyah gaziantep bayraklarına önceden hazırlamıştım kendimi. ama şehre girdiğimizde beklediğim o coşku yoktu. daha kötüsü beklediğim gaziantep bayrakları yerine evlerde galatasaray bayrakları vardı."
    demem o ki bugünklerde bursayı ziyaret etme fırsatınız olursa şehir olarak kenetlenmek ne demek göreceksiniz.
    her dükkanda her caddede her evde ( her ev ve her dükkanda olmasada yarısından fazlasında var ) göreceksiniz yeşil-beyaz bayrakları.

daha yakın zamandan bir örnek daha. sivasspor...

geçen yıl şampiyonluğu kaçıran sivasspor yardım kampanyası düzenliyor. sms atın yardım edin diyor toplamda 5000 lira gibi komik bir yardım toplanıyor.
    ayrıca geçen yıl belediye maçında 5000 kişiyi anca topladı sivas olimpiyat stadına. hemde sivaslıların istanbulda ne kadar çok olduğunu her istanbullu bilir.ama bursa 30 bin kişiyi toplayım olimpiyat stadına renk (yeşil) getirdi.

işte önemli olan bu.
    mesele şampiyon olmak değil arkadaşlar. mesele şehir olarak bunu başarılabileceğini göstermektir....

siirtlander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı siirtlander Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

işte önemli olan bu.
    mesele şampiyon olmak değil arkadaşlar. mesele şehir olarak bunu başarılabileceğini göstermektir....
    TEBRİKLER BURSASPOR TEBRİKLER BURSA ŞEHRİ TEBRİKLER BURSA TARAFTARI...

NOT : BEN KOYU BİR BJK LİYİM HAKEDENE HAKKINI VERMEK BOYNUMUZUN BORCU.

!Ndigo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ßuRsaSpora basaRıLar ++++

BİBLO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bursa sampıyonlugu hak ettı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler