User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası
Şu an Kamera Sistemleri kategorisindeki Güvenlik kameralarından anlayan varmı? isimli konuyu okuyorsunuz.
    oskarguvenlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    burayada bakabilrsiniz satış ve teknik desteği mevcut, ayrıca sadece istanbul içi değil diğer illere de hizmet götürüyor.
    saygılar.
    Oskar Güvenlik Sistemleri

webdim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her ortam şartlarına göre kameralardan görüntü almak istiyorsanız http://www.mavialarm.com/tr/page/kam...emleri/11.aspx da kamera sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz

sevecen_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar kaliteli ve ucuz ürün isteyen bu siteye girsin asıl güvenlik sisteminde önemli olan garanti,teknik servis ve işçiliğin temizliği bu sitede hepsini bulabilirsiniz kameraların seri nosundan orjinalligini bile sorgulayabilirsiniz
    www.hesapliguvenlik.com
    www.guvenlikistiyorum.com
    www.guvenlikvealarm.com
    buradaki kampanyaları kaçırmayın

simurganka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim kızkardeşimin çalıştığı firma da güzel işler yapıyor. Biz ailece elektronik sektöründeyiz, bu sitede e-ticaret yapılıyor. Alarm veya kamera sistemlerini paket haline getirmişler, pakette nasıl kurulacağına dair basit dökümanları da koymuşlar. Sistemi istediğin şehirden online-satın al, kapına kadar gelsin, anlıyorsan sen kuruyorsun yok anlamıyorsan servis hizmeti satın alıyorsun. Bence başarılı, günümüzün ticaret anlayışı da artık bu sistemdekiler gibi olmalı. İncelemek ya da fikir almak isterseniz (reklam demezseniz) linki paylaşıyorum. Kolay gelsin meslektaşlarım.. www.tsguvenliksistemleri.com

pazartek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Size Samsung SME-4220 Hazır Güvenlik Seti tavsiye ediyorum.
    Paket içeriği kurulmaya hazır,herhangi bir uzmanlık gerektirmeyen üstelik Samsung kalitesinde.

Ayrıntılı bilgi için http://www.pazartech.com/asp/show_st...duct=SME-4220P

Saygılar

engincan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güvenlik kamera sistemlerini artık mahalle elektrikçileri de yapıyor. Fakat bu iş sanıldığı gibi basit bir iş değildir. Malesef bizim milletimiz bir ürün alırken sadece fiyatına bakıyor. Bu da iş bilmeyen ucuzcu, elektrikçi çıraklarının işine yarıyor. Kesinle güvenlik kamera sistemleri işinin uzmanı, referansları sağlam bir güvenlik firmasına yaptırılmalıdır. %10-20 fazla ödeyin ama işin arkasında duracak bir firma ile çalışın. Örneğin İzmir de işinin uzmanı Online-alarm Güvenlik Sistemleri size isteğinizden fazlasını 2 yıl garantili olarak sunar. Ücretsiz keşif ve montaj yapıyorlar. Arkadaşım orada teknik müdür çok sağlam firma. Bizde tüm mağazalarımıza bu firmadan alarm, kamera kurulumu yaptırdık.3 sene oldu tık demedi çok memnun kaldık. Fiyat olarak da piyasanın çok altında fiyat verdiler. Bu fiyata bu sistem ve hizmeti almak gerçekten çok harika. Herkese tavsiye ediyorum. Telefon numaraları 0232 264 18 18 Teknik müdürün cebini de vereyim, 24 saat açık mantığı ile çalıyorlar 0531 747 99 96 bir de web sayfaları var. Pek profesyonel değil ama yine bir inceleyin derim ben www.online-alarm.com
    Umarım yardımcı olmuşumdur.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler