User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası
Şu an Spor kategorisindeki BURSA SPOR'a TEBRİKLER isimli konuyu okuyorsunuz.
    mbaynbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

BURSA SPOR'a TEBRİKLER

ben galatasaray taraftarı olarak üzerime düşeni yapıyorum. BURSA SPOR'a SAMPİYONLUK İÇİN TEBRİK EDİYORUM

siirtlander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir Beşiktaş Taraftarı Olarak Bursaspor U Can-ı Gönülden Tebrik Ediyorum. şampiyonlar Liginde De Başarılar Diliyorum.

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende ileri düzeyde bir FENERBAHÇE taraftarı olarak Bursaspor'u tebrik ederim.

Yeterince geyikler var ortalıkta tekrarlamaya gerek yok.Tek tesellim renk farkı gözetmeksizin önce insan olarak kadıköyde facianın eşiğinden dönülmüştür.Bugün bize yarın size insan olmak lazım önce.Halkı insanları bu kadar hassas duygularla galeyane getirmek hiç kimsenin hakkı değildir.

Ben Bursasporun bu başarısını avrupada göstermesini temenni ediyorum.Eğer geçen yıl Sivassporun yaptığı gibi 4 5 gol kalemizde gördükten sonra sadece bir balon olduğunu çabuk söneceğinin işaretidir.İnşaallah yanılırım ve bu bütçe ile avrupadada kendinden söz ettirirse HELAL OLSUN demekten başka bir cümle kalmaz.

tekrar tebrikler

saygılar

COSKUNEMRE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende bir FENERBAHÇELİ olarak BURSASPORU kutluyorum.Başarılar dilerim.Ancak üzüldüğüm tek nokta Şampiyon olamayanların, FENERBAHÇENİN durumuna, gelişmelerin sanki Kendi takımları Şampiyon olmuşcasına sevinmeleri...

Konular
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Exclamation üzülecek birşey yok.

Alıntı COSKUNEMRE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bir FENERBAHÇELİ olarak BURSASPORU kutluyorum.Başarılar dilerim.Ancak üzüldüğüm tek nokta Şampiyon olamayanların, FENERBAHÇENİN durumuna, gelişmelerin sanki Kendi takımları Şampiyon olmuşcasına sevinmeleri...

üzülecek birşey yok. ben geçen yıl BEŞİKTAŞ şampiyon olduğunda açıkça şunu söylemiştim. SİVASSPOR da şampiyon olsa sevinirim demişitm. Artık anadoludan (TRABZONSPOR dışında) başka takımların da şampiyonluğa oynaması ve şampiyon olmaları gerektiğini düşünüyorum. Bu durumda antipati duyduğum bir takımın yerine sevdiğim bir anadolu takımı olan BURSASPORun şampiyon olmasına sevinmem çok doğal, olağan bir durum olduğunu sanıyorum.

Realist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Körler arasında bir şaşı çıktı ve kral oldu bunun büyütülecek bir tarafı yok. Bursa takımının tamamı bir Alex'in fiyatından düşüktür. Bu sonuç bursasporun başarısı değil diğer büyüklerin kabiliyetsizliklerinin neticesidir.

Konular
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Exclamation Bursasporun Başarısı Küçümsenemez.

Alıntı Realist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Körler arasında bir şaşı çıktı ve kral oldu bunun büyütülecek bir tarafı yok. Bursa takımının tamamı bir Alex'in fiyatından düşüktür. Bu sonuç bursasporun başarısı değil diğer büyüklerin kabiliyetsizliklerinin neticesidir.
    Kimsenin başarısını küçümseyemezsin... Hele o kör dediğin takımların futbolcularına bir bak.
    FENERBAHÇE: R.CARLOS(BREZİLYA MİLLİ TAKIMININ EN KARİYERLİ OYUNCULARINDAN) ALEX(HALA BİR ÇOK FUTBOLSEVER TARAFINDAN TÜRKİYE'YE GELMİŞ EN BÜYÜK OYUNCULARDAN BİRİ) GUİZA (İSPANYA GOL KRALI) VOLKAN (MİLLİ TAKIMIN DEĞİŞMEZ KALECİSİ) SEMİH vE GÖKHAN ÜNAL (TÜRKİYE LİGİ GOL KRALLARI) SANTOS (BREZİLYALI MİLLİ FUTBOLCU) LUGANO (URUGUAY MİLLİ TAKIMIN KAPTANI)

GALATASARAY: BAROS (AVRUPA ŞAMPİYONASI VE TÜRKİYE LİGİ GOL KRALI) KEWELL (LEEDS EFSANESİNİN ALTIN ONBİRİNDE VE LİVERPOOL KARİYERİ VE AVUSTRALYA MİLLİ TAKIMIN DEĞİŞMEZ OYUCUSU) ARDA (BİR ÇOK KİŞİ TARAFINDAN BUGÜN İTİBARIYLA EN YETENEKLİ TÜRK OYUNCU KABUL EDİLİYOR) M.TOPAL (VALENCİA YA TRANSFER OLDU) ELANO (BREZİLYA MİLLİ TAKIMIYLA DÜNYA KUPASINA GİDİYOR) KEİTA (FAZLA YORUMA GEREK YOK)

BEŞİKTAŞ: BOBO(KALİTESİ TARTIŞILMAZ BREZİLYA LI MİLLİ) RÜŞTÜ (TÜRKİYENİN YETİŞTİRDİĞİ EN BÜYÜK VE KARİYERLİ KALECİSİ) FERRARİ (YILLARCA İTALYADA BÜYÜK TAKIMLARDA OYNAMIŞ ) NİHAT (AVRUPA LİGLERİNDE EN ÇOK GOL ATAN TÜRK FUTBOLCU) TELLO (ŞİLİ MİLLİ TAKIMININ DEĞİŞMEZİ) ERNST (BEŞİKTAŞA FAYDASINI HERKES GÖRDÜ)

ŞİMDİ BURSASPORUN ŞAMPİYONLUĞUNU KÖRLER ARASINDA BİR ŞAŞI OLARAK GÖRMEK NE KADAR YANLIŞ ANLAŞILDI MI. ? !

!Ndigo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ßuRsayı teßRık edeR ßi ßjkLı oLaRak

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)