User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası
Şu an Sektörel Video ve Resimler (Sadece Elektrik, Elektronik, Bilgisayar v.b. konularda) kategorisindeki Uydu santral sistemi resim olarak isimli konuyu okuyorsunuz.
    mbaynbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Uydu santral sistemi çizim resmi olarak

Uydu satral sistemi resimli olarak,
    -)9/20 anlamı:iki adet çanaklı (uydu LNB'sinin 4 çıkışı vardır)+ bir ad.karasal anten girişi/20 adet santral çıkışı
    -)Karasal anten girişine kamera bağlanabilir.(modülatör + kamara)
    -)Bu çizimde 1 dairede aynı anda 2 yerden uydu anteni ile tv seyredilebilir.(her bir daireye 2 ad. RG6-U4 tv anten kablosu gelmektedir

Realist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mbaynbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Uydu satral sistemi resimli olarak,
    -)9/20 anlamı:iki adet çanaklı (uydu LNB'sinin 4 çıkışı vardır)+ bir ad.karasal anten girişi/20 adet santral çıkışı
    -)Karasal anten girişine kamera bağlanabilir.(modülatör + kamara)
    -)Bu çizimde 1 dairede aynı anda 2 yerden uydu anteni ile tv seyredilebilir.(her bir daireye 2 ad. RG6-U4 tv anten kablosu gelmektedir
    Bir kere uydu santral çıkış adeti 40, zaten 40 tv prizi var Çizimi herhalde biryerlerden aldınız kendiniz yapsanız bilirdiniz Ayrıca tv prizlere giden kablo illada RG6U4 olacak şartı yok RG6U6'da kullanılabilir. (No copy/paste) Biz tecrübemizi konuşturuyoruz...

Not: Zemin katta yazan yazıyı okuyabiliyormusun ? Hoş 40'ı 20 yazan onu nasıl görsün ayrı meselede

Konular
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sayın realist bilmediğin konulara bilmiş gibi yaparak bir şeyler yapmaya gayretinizi takdiri şayan buluyorum. Kesinlikle hiç bir yerden alıntı değil (elektrikfrorumu öncedende yüklemiştim,uygulamasını kendimizin yaptığı iş. işte 40 tv uydu prizinin önemi burada vurgulamak gerekir.
    şayet 40 değil, daha fazla olsaydı örneğin 80 tane uydu prizi olsaydı;bir dairede 4 priz gibi, bir dairenin içinde aynı anda 2 uydu aletinden tv seyredilecekti,şu anda ise durum aynı iki yerden aynı anda uydu alıcısı çalışabiliyor. Sebebini sayın realit ?

Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sayın realist bilmediğin konulara bilmiş gibi yaparak bir şeyler yapmaya gayretinizi takdiri şayan buluyorum. Kesinlikle hiç bir yerden alıntı değil (elektrikfrorumu öncedende yüklemiştim,uygulamasını kendimizin yaptığı iş. işte 40 tv uydu prizinin önemi burada vurgulamak gerekir.
    şayet 40 değil, daha fazla olsaydı örneğin 80 tane uydu prizi olsaydı;bir dairede 4 priz gibi, bir dairenin içinde aynı anda 2 uydu aletinden tv seyredilecekti,şu anda ise durum aynı iki yerden aynı anda uydu alıcısı çalışabiliyor. Sebebini sayın realit ?
    Yahu senin hiç bir şeyden haberin yok, dünyadan bi haber yaşıyorsun )
    Tarımsal sulamada depo tasarruf sağlıyor bunu ben buldum EMO'ya bildirdim onlarda basın açıklaması yaptılar dedin offff gülmekten karnıma ağrı girdi ) senelerdir kullanılan sistemi kendine mal ettin ya offf
    özel mesaj atıp müteahhitlerden yakındın jeneratör çalışmada sayaç çok yazıyormuş dedin jeneratör çalışmada sayaç devreye bağlanmaz bundan bile bi haberdin Toplu konutta su deposu koymamışlar vatandaşı kazıklıyorlar dedin müteahhitin elinde ne proje varsa onu yapar yapılan işi kabul eden hakedişi onaylayan birimler bunlar angut mu ama sen bunlardan da bi habersin...
    Şimdide kalkmış başka bir hatanı örtbas etmeye kalkıyorsun senin hatalarını bildirmekten,düzeltmekten vallahi yoruldum
    Bak acemi kardeşim uydu sistemi 2 çeşittir 1)Headent sistemi 2)Receiver sistemi
    Senin çizdiğin receiver sistemi bu sistemde LNB'ler çıkış adedi 1,2,4 ve 8 adet olarak üretilir 8'in üzeri çizdiğin gibi santral konur. Santraldende her receiver'a ayrı kablo çekilir tamam mı koçum 40 prizin varsa projende çizdiğin gibi santralin 40 çıkışlı olur ama sen projende yazanı bile mesajına taşıma kabiliyetin yok,yada gözlerin iyi görmüyor
    Headent sisteminde dağılım bir merkezden ama tek kablo ile abonelere bölünerek sağlanır. Kullanıcı ancak bu sistemde ev içinde birden fazla tv seyretme imkanı bulur.

Sana büyük bir tavsiye: Paylaşım yapacağın konuda bilgin tecrüben hiç olamayabilir ama hiç olmazsa azıcık bilgi al öğren öyle yap paylaşımını tamam mı? Her paylaşımın ayrı bir komedi filmi gibi artık bu komediye bir son ver !
    İşin en traji komik tarafı ise sen bir Elektrik mühendisiymişsin bunca saçma sapan mesajından sonra bana hiç inandırıcı gelmedi açıkcası !

Konular
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    okuma va anlama kusurun olabilir. sayın realist iştediğin kadar saçmalayablirsin.Benim sizinle sorunum yok,şişzin kendinizle sorununuz olabilir

Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    okuma va anlama kusurun olabilir. sayın realist iştediğin kadar saçmalayablirsin.Benim sizinle sorunum yok,şişzin kendinizle sorununuz olabilir
    Projede 9/40 santrali kalkmış 20 çıkışlı santral diye belirtmişsin arkadaşım sorun sende başka yerlerde arama. Sarhoş olmalısın yada çok yaşlı 3. bir şık düşünemiyorum

deli fişşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çizenin eline sağlık. Resim biraz daha büyük olsadı

Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha ne yazdığından bi habersin önce kendini geliştir sonra başkalarını eleştir...

Bozacının şahidi şıracı aramıza hoş geldin

reelist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adımızı pisletmişler Gerçek reelist benim,40 yerine yanlışlıkla 20 yazılmış ne var bu kadar uzatacak.sayın isimdaşım sende çiz görelim gerçekten merak ediyorum seninkide 15 dairelik oluversin,ama renkleri farlı olsun,resim biraz daha büyük olsun deli fişşek
    doğru söylüyor. hadi kolay gelsin laf ile yazı ile değil resimle görelim içraatını. resmi yap adımız temize çıksın. reelist&realit olsun
    aksi takdirde mağlup sensin,beceremeyeceksen mail at.

deli fişşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konumakla yazmakla olmaz realist yapsın 15 daireliğni bizde görelim. bozacı şıracıya boş ver icraatını görelim. Çıraklık okulu mezunuyum kalfalık belgem var ayıp olmazsa ben iletgi gönye ile yaparım. uydu antenleri hep ilgimi çekmiştir.Bu konuda daha fazla resim yayınlansın isterim.sayın realist abimiz buradaki lnb ler farklımıdır,lnb lrin üzerende kablo çıkışlarında harfler gördüm
    bunların anlamı nedir,12 V akü ile çalışırmı? bu antenlerin üzerine yıldırım düşmezmi telikelimi gibi konularıda resmin yanında yayınlarsanız şimdiden bilmediğim konularda bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim saygılarla
    deli şimşek bilmediği konuyu sorar ve doğruluğunu ayrıca araştırır. büyüklerim adımı yıldırım diyeceklerine şimşek demişler

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler