User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası
Şu an Kablolar ve Teknik Bilgiler kategorisindeki Kablo çekme yardım.. isimli konuyu okuyorsunuz.
    amadiks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kablo çekme yardım..

Tesisata ek bir kaç priz koydum ama krişte biraz girintili çıkıntılı yerler var 2.5 luk 2 tane kablo çekmem lazım klavuzda oradan geçmiyor daha basit yada tekniği nedir ?? yardımcı olursanız sevinirim..

guvenlikcim.com - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nasıl Bir Yardım Talebi ?

Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya kirişten geçirdim boruları oralarda dönmeler falan var sıvayıda yaptırdık aceleden klavuz oralardan dönmüyor daha kolay yada başka bir yöntemi varmıdır?

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı amadiks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kirişten geçirdim boruları oralarda dönmeler falan var sıvayıda yaptırdık aceleden klavuz oralardan dönmüyor daha kolay yada başka bir yöntemi varmıdır?
    malesef anlattığınız kadarı ile boru tıkanması var.Klavuz gecmıyorsa yapılacak bana gore tek yontem eger yerını net olarak bılıyorsanız bulunan bolgeyı kırmanız.Klavuz gecseydı kabloyu gecırmek ıcın detarjan yada benzerı maddeler kullanarak daha kolay yürütebılırdınız ama .

Pekı var olan boruda su anda kablo yokmu ?

inşaatlarda sık yasanan durum biz tesısatımızı ne kadar duzgun cekersek cekelım sıva asamasında sorunlar oluyor.Başıma gelen bır olay tesısatını yaptıgım bır bınada sevgılı sıvacı kardeslerımız camasır ıpı eksıklıgınden tesısatımdakı kabloları sokup camasır ıpı olarak kullanmıstı

eger ımkanınız varsa yetkılı bır elektrıkcı ıle daha kolay sorunun ıcınden cıkabılırsınız.

saygılar

Teknikadam_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kirişler bina statiği için önem arzeden yerlerdendir buralara çekiç murç ile müdahalede bulunmanızı tavsiye etmem. En azından bu bölgeyi(kiriş kısmını) kiriş arkasından görünmeyecek şekilde sıva üstü olarak yapmanız daha uygun olacaktır. Boydan boya kirişi kırmaktansa sıva üstü tesisat yapıp iki noktadan kroşe ile sabitleyebilirsiniz.

Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yardımlar için teşekürler tam dönen yeri kırdım güzelcene kabloyu geçirdim sorun ortadan kalktı herkese teşekkürler..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler