+ Konuya Cevap Yaz
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: teşekkürler:)

Elektrik Forum Deneyimli Üye romeo64 is on a distinguished road
    Konular
    18

Thumbs up teşekkürler:)

öncelikle sorduğum sorulara cok net ve acıkca cevap veren teknikadam_41'e sonsuz tesekkürler.

Süper Moderatör Teknikadam_41 is on a distinguished road
    Konular
    96

Alıntı romeo64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle sorduğum sorulara cok net ve acıkca cevap veren teknikadam_41'e sonsuz tesekkürler.
    Sn rome064 öncelikle mesajınız için teşekkür ederim. Meslek hayatıma 13-14 yaşında meslek lisesi elektrik bölümünde başladım, 14 yıldır da mühendisim. Ayrıca Elektrik baba mesleğimdir. Bu kadar elektriğin içinde olmama rağmen sürekli derim meslekte bilmediklerimiz bildiklerimizden her zaman fazladır. Her teknik elemanın birbirinden öğreneceği bilgiler, ince noktalar mutlaka vardır bu nedenle bilgi paylaşılmalıdır. Bilgi paylaşıldıkça çoğalır. Bilgisini saklayan,esirgeyen, paylaşmayan eleman kendine bilgisine güvenmeyen elemandır, elimdeki kısıtlı olan bilgiyi başkalarına verirsem ben ne yaparım endişesinde olan kişidir. Bilgi ne kadar paylaşılırsa eksikler o derecede tamamlanır, yanlış öğrenilmiş bilgiler düzeltilmiş olur.

Güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle...
    Konu Teknikadam_41 tarafından (05-25-2011 Saat 08:39 PM ) değiştirilmiştir.
    TEKNİKADAM OLABİLMEK İÇİN ÖNCE ADAM OLMAK GEREKİR !

Administrator WebMaste® isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır. WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    220

biz teknik adama teşekkürü gönülden verdik zaten.

Hayat mücadelesi bu kadar zor, çalışma şartları bu kadar acımasız olmasa tüm üyelerimiz çok daha fazla paylaşımlar yapacak eminim ama malesef hayat şartları.

tekrar teşekkürler.

saygılar
    Konu Teknikadam_41 tarafından (05-25-2011 Saat 05:34 PM ) değiştirilmiştir.
    Elektrik Forum Son Konuları Sitenize Ekleyin.

HTML-Kodu:
    <iframe frameborder="0" src="http://www.elektrikforum.com/vb/son.asp"
    width="555" height="300" scrolling="no" name="elektrikforum" align="middle" ></iframe>
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Elektrik Android Uygulama

Süper Moderatör Teknikadam_41 is on a distinguished road
    Konular
    96

Sn Adminim mesajınız için teşekkürler güzel bir konuya değindiniz. Çalışma şartları bu kadar zor ve yoğun olmasa çok daha fazla üyenin paylaşımda bulunacağına bende gönülden inanıyorum.
    Yanlış anlaşılmasın yazımda bahsettiğim paylaşımcılık sadece forumlarla sınırlı değil çalışma hayatımızda da geçerlidir. Hangi mühendis yada usta başı elemanını çırağını yanına çağırıp bir yarım saatini bilgi aktarımı için ayırabiliyor. Bir çok kez soru soran elemanların, çırakların üstlerinden azar işittiğine şahit oldum. Gün geçtikçe astına bilgi veren mühendis ve ustaların sayısı azalmakta aynı şekilde üstüne saygı gösteren teknisyenler,kalfalar,çıraklar'ın sayısı da azalmakta. Araştıran öğrenmek için mücadele veren bir toplum olmaktan çıkmaktayız. Asıl vurgulamak istediğim bunlardı.
    TEKNİKADAM OLABİLMEK İÇİN ÖNCE ADAM OLMAK GEREKİR !

Administrator WebMaste® isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır. WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    220

haklısınız

bu konuyu sizle özelden çok konuştuk.Bana göre yetişen son nesil bizlerdik.Tabiki belki bizlerinde hatası vardır ama kısa yoldan zengin olma hayalleri ve günümüzün asosyal yaşantı durumu şu andaki düzene döndürdü.Ortalıkta o kadar çok meslek eğitim kursları varki üstelik günlük 15 lira gibi bir parada alma şansı varken kurslar boş geçiyor.

Toplum olarak daha çok çalışıp daha çok üretmemiz lazım.

saygılar
    Elektrik Forum Son Konuları Sitenize Ekleyin.

HTML-Kodu:
    <iframe frameborder="0" src="http://www.elektrikforum.com/vb/son.asp"
    width="555" height="300" scrolling="no" name="elektrikforum" align="middle" ></iframe>
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Elektrik Android Uygulama

+ Konuya Cevap Yaz

Bu Konu için Etiketler