User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Kamera Sistemleri kategorisindeki speed dome ve slow dome da fikirleriniz nedir? isimli konuyu okuyorsunuz.
    zirve43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

speed dome ve slow dome da fikirleriniz nedir?

mrb lar.benzinliğe bir adet kamera takacagız .görmesi gereken alan genişliği yaklaşık 35 metre uzunlugu 40 metre. kamera seçiminde kararsız kaldım slow dome veya speed dome mu karar veremedim.
    ve slow dome da uygun seçim bulamadım.seçmem gereken fiyat aralıgı 350-550 usd arası
    aşarıya yazdıgım kameralardan öneriniz varmı.birde speed dome tipi kameralarda montaj farklılıgı ve ayar farklılıgı varmı.hiç satmadım ve kurmadım daha önce

URANIUM ST-7D483 27X 520 TVL SPEED DOME 465usd
    avenir AV-927 High Speed Dome 27X 540 Tv Line (lg chipset) 650 usd civarı
    GEG (SPD) HI-S2710X 1/4 SONY 22X 550 TVL HIGH SPEED DOME KAMERA 450 usd civarı
    önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Teknikadam_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zirve43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb lar.benzinliğe bir adet kamera takacagız .görmesi gereken alan genişliği yaklaşık 35 metre uzunlugu 40 metre. kamera seçiminde kararsız kaldım slow dome veya speed dome mu karar veremedim.
    ve slow dome da uygun seçim bulamadım.seçmem gereken fiyat aralıgı 350-550 usd arası
    aşarıya yazdıgım kameralardan öneriniz varmı.birde speed dome tipi kameralarda montaj farklılıgı ve ayar farklılıgı varmı.hiç satmadım ve kurmadım daha önce

URANIUM ST-7D483 27X 520 TVL SPEED DOME 465usd
    avenir AV-927 High Speed Dome 27X 540 Tv Line (lg chipset) 650 usd civarı
    GEG (SPD) HI-S2710X 1/4 SONY 22X 550 TVL HIGH SPEED DOME KAMERA 450 usd civarı
    önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
    Speed/Slow dome kamera arasıdaki tercih tamamen kullanılacak projeye göre yapılır. Benzin istasyonu yüksek hızda dönüş süresi gerektiren bir mahal olduğundan highspeed dome kamera tercih edilmelidir.
    Zoom: 30 veya 32 optik zoom,10 digital zoom
    Çözünürlük: 540 veya 600tvline
    IP66 koruma sınıfına haiz bir speed dome kamera tavsiyemdir. Marka olarak öncelikle sony daha sonra fiyat uygunluğuna göre samsung yada LG .

pan(yatay),tilt(dikey) açı ve hız değerlerine bakarak ihtiyacınıza uygun ürünü tercih ediniz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler