User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Genel kategorisindeki Tedaş Durup Durururken Mührü Kesti isimli konuyu okuyorsunuz.
    astra98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tedaş Durup Durururken Mührü Kesti

Bügün dışarı çıktığımda tedaş yetkilisi geldi ve saatleri kurcalıyordu bizimkide kurcalananlar atasındaydı bir plastik parçaya sarınmış bir teli geldi penseyle kesti gitti napıyorsun sen dediğimde değişcek bu saatler dedi birde geçikme kağıdı vardı gecikmede 5-10 olmuştur neyse baktım 3 kişinin mührü kesilmiş internetten baktığım kadarıyla hapis cezası ve yüksek para cezası varmış hemen gittim faturayı yatırdım baktım bizden önce bi komşunun daha mührü yok 2 yıldır öyle kullanıyor ancak faturalarını ödüyor sürekli şimdi sorum bi problem olurmu acaba ceza vs gibi birde bu mühür takılırmı ne yapılır yardım edin lütfen

bu arada sayaçlar dijital sayaç

kusura bakmayın kendimi tanıtma fırsatım olmadı lütfen acil yardım edin

Teknikadam_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı astra98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bügün dışarı çıktığımda tedaş yetkilisi geldi ve saatleri kurcalıyordu bizimkide kurcalananlar atasındaydı bir plastik parçaya sarınmış bir teli geldi penseyle kesti gitti napıyorsun sen dediğimde değişcek bu saatler dedi birde geçikme kağıdı vardı gecikmede 5-10 olmuştur neyse baktım 3 kişinin mührü kesilmiş internetten baktığım kadarıyla hapis cezası ve yüksek para cezası varmış hemen gittim faturayı yatırdım baktım bizden önce bi komşunun daha mührü yok 2 yıldır öyle kullanıyor ancak faturalarını ödüyor sürekli şimdi sorum bi problem olurmu acaba ceza vs gibi birde bu mühür takılırmı ne yapılır yardım edin lütfen

bu arada sayaçlar dijital sayaç

kusura bakmayın kendimi tanıtma fırsatım olmadı lütfen acil yardım edin
    Tedaş özelleştikten sonra ticarethane gibi işlemeye başladı. Vatandaşın cenazesimi var hastasımı var dinlemiyor 2 gün geçikdimi faturan 3.günü kesiyor enerjini arkadaşım. Maddi sıkıntıdan faturasını ödeyemeyen vatandaşım birde enerji açma bedeline mahkum ediliyor. Korkmana gerek yok 3 günü geçen geçikmen neticesi enerjin kesilmiş. Bu arada sayaçlarıda değiştiriyorlar. Sayaç malzeme + montaj bedeli + kesinti sonrası açma bedeli + eski faturan epey kabarık bir tutar seni bekliyor. Allah kolaylık versin.
    Detay bilgi için İlinizin TEDAŞ abone merkeziyle irtibata geçiniz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler