User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Elektrikli Ev Aletleri kategorisindeki Yardım enermisin yeniyim isimli konuyu okuyorsunuz.
    alilera60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Wink Yardım enermisin yeniyim

SELAMIN ALEYKÜM ABİLEİRM ABLALARIM

öncelikle forumda yeniyim aklıma gelen projami paylaşmak için kayıt oldum konuyu yanlış yere acdıysam düzeltin

evet yeni projem diye bahsettiyim şey aslında bi ibre mesela ses sistemimde bass vurdukca ibre hareket etmesi yahuut şarkı sesine göre ritme göre hareketi bu mümkünmüdür siz elektirikle ilgilenen arkadaşlarıma abileirme soruyum dedim he bide sizler bulmuşken soruyum bizim evde ben şarkı dinlerken diyer odada yada mutfakta yada banyoda evin herhangi bi köşesinde ışık sönse fiş çekilse benim hoporlerden PAAAT diye ses geliyo benim tahminim ya evimizin topraklaması saglam deyil yaa kullanmış oldugum 3lü piriz saglam deyil

cevaplarınız için teşekür ederim (yazı, imla hatalarım olmuşsa anlayış gösterin uykuluyum)

Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dalgamı geçiyosun kardeşim sen...uykundan zorlamı uyandırdık seni..yoksa rüyana anlattığın (anlayamadığım) konu ile ilgili ilham mı geldi.. Gece yarısı internete mi girdin? Sana tavsiyem rahatla da gel yada gece vakti hoparlörün senin sonuna kadar açma

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler