User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası
Şu an Genel kategorisindeki dükkan açmak istiyorum isimli konuyu okuyorsunuz.
    -ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

dükkan açmak istiyorum

merhaba arkadaşlar .izmirde ikamet ediyorum..1998 bornova mimar sinan elektrik bölümü mezunuyum .uzun bi süre baba mesleğiyle ilgilendim,fakat şu aralar artık baba mesleğinden fayda yok,ve bazı işlere artık girmem gerekiyor.ustalık belgem var,ve 4 yıllık gibi bi süre piyasa çevrem var.ama bu tecrübe eski 2001 yılından 2005 yılına kadar,bi mekan açmak istiyorum.önerileriniz nelerdir..ayrıca otomatik kumanda konusunda iyi değilim, yıldız üçgen kompanzasyon vs..ama konulara ve bilgi alışverişine yabancı değilim.gereken bilgi boşluğunu nereden tamamlayabilirim.veya nelere hazırlanmam gerekiyor.öneri olarak bana neler söyleyebilirsiniz..cevaplayan arkadaşlar için şimdiden teşekkürler..

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -ibrahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar .izmirde ikamet ediyorum..1998 bornova mimar sinan elektrik bölümü mezunuyum .uzun bi süre baba mesleğiyle ilgilendim,fakat şu aralar artık baba mesleğinden fayda yok,ve bazı işlere artık girmem gerekiyor.ustalık belgem var,ve 4 yıllık gibi bi süre piyasa çevrem var.ama bu tecrübe eski 2001 yılından 2005 yılına kadar,bi mekan açmak istiyorum.önerileriniz nelerdir..ayrıca otomatik kumanda konusunda iyi değilim, yıldız üçgen kompanzasyon vs..ama konulara ve bilgi alışverişine yabancı değilim.gereken bilgi boşluğunu nereden tamamlayabilirim.veya nelere hazırlanmam gerekiyor.öneri olarak bana neler söyleyebilirsiniz..cevaplayan arkadaşlar için şimdiden teşekkürler..
    Öncelikle hayırlı olsun.

Bu şartlarda işyeri açmak gerçekten zor.Hedef müşteri kitlenizi belirleyin.Sanayi ağarlıklımı yoksa ev tesisatı gibi işleremi yöneleceksiniz.Eğer sanayi ise kompanzasyon konusunda kendinizi geliştirmeniz gerekir.Forumda kompanzasyon hakkında bir çok yazı mevcut.

Ayrıca diğer yazdığınız mesajlar 4 yıl oncesıne aıt konular resımler sılınmıs olabılır.

saygılar

Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dostum yanıt için teşekkürler..ev tesisat ve sanayi alanlarında belirli tecrübelerim var, neredeyse 2 yıl gibi bi süre sanayi 2 yılda ev tesisat tecrübem var,,bu iki alanada yabancı değilim, aslında biraz cesarete ihtiyacım var , fiyat malzeme vs diğer konulardada pek bilgim yok , eski kitaplarıda bulamıyorum,,belirli bi kaynak gösterebilirmisiniz.. iyi günler,

Kacak..! ediptufekciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba Şimdiden Hayırlı Olsun Sana
    Malzeme Konusunda www.volkanonline.com
    www.alisveriscenneti.com veya guvenlik ürünleri hakkında www.guvenlikcim.com ürün bilgi gerken aklına ne takılırsa burdan toptan ve bayi olarak malzeme temin ede bilirsin kullanıcı adımı veriirsen sana yardımcı olurla görüşmek üzere ..

Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ediptufekciler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Şimdiden Hayırlı Olsun Sana
    Malzeme Konusunda www.volkanonline.com
    www.alisveriscenneti.com veya guvenlik ürünleri hakkında www.guvenlikcim.com ürün bilgi gerken aklına ne takılırsa burdan toptan ve bayi olarak malzeme temin ede bilirsin kullanıcı adımı veriirsen sana yardımcı olurla görüşmek üzere ..
    saol cevabın için eyvalah, aslında bana gerekli olan biraz cesaret sanki, yapabilirmiyim veya yarıda kalırmıyım gibi düşüncelerim var, nereden başlamalıyım ?? , birde aklıma şu geldi,acaba biyerlerde 3,5 ay herneyse bi süre çalışıp kendimi bi denesemmi diyorum,en azından iş çevresi projeler vs gibi ,nedersiniz,, önerileri olan arkadaşları bekliyorum, selametle,,

Teknikadam_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -ibrahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saol cevabın için eyvalah, aslında bana gerekli olan biraz cesaret sanki, yapabilirmiyim veya yarıda kalırmıyım gibi düşüncelerim var, nereden başlamalıyım ?? , birde aklıma şu geldi,acaba biyerlerde 3,5 ay herneyse bi süre çalışıp kendimi bi denesemmi diyorum,en azından iş çevresi projeler vs gibi ,nedersiniz,, önerileri olan arkadaşları bekliyorum, selametle,,
    O 3,5 ay piyasada çalışma süresini 3,5 sene gibi yapıp önce uzatmanı tavsiye ederim. Anca bu kadar sürede kurtlarla nasıl dans edildiğini belki biraz biraz öğrenmeye başlarsın

Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Teknikadam_41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O 3,5 ay piyasada çalışma süresini 3,5 sene gibi yapıp önce uzatmanı tavsiye ederim. Anca bu kadar sürede kurtlarla nasıl dans edildiğini belki biraz biraz öğrenmeye başlarsın
    haklısın ,,bütün arkadaşlara öneriler için teşekkür ediyorum..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler